PĘTLA - zwiastun reżyserski bez cenzury. Seks i przemoc w nowym filmie Patryka Vegi [materiał 18+]

2020-06-03 9:41 kg
Patryk Vega
Autor: wbf

Patryk Vega zdecydowanie nie może narzekać na brak pomysłów. Każdego roku widzowie mają okazję oglądać nowe produkcje reżysera, które wzbudzają ogromne emocje. Wszystko za sprawą kontrowersyjnych tematów, które są podejmowane przez Vegę. Nakręcił już filmy o policjantach, gangsterach, politykach, pracownikach służby zdrowia oraz o ustawianiu meczów i agresji na stadionach. Jego najnowszy film – Pętla będzie opowiadać o tzw. aferze podkarpackiej. 3 czerwca ukazał się zwiastun reżyserski produkcji. Nie brakuje w nim seksu oraz przemocy.

PĘTLA - zwiastun reżyserski bez cenzury. Seks i przemoc w nowym filmie Patryka Vegi. Na początku 2020 roku do kin trafił film Bad Boy, opowiadający o ustawianiu meczów i korupcji w jednym z polskich klubów piłkarskich. Pod koniec roku światło dzienne mają również ujrzeć Kobiety mafii 3, a także Small World, o handlu dziećmi. Ostatnio reżyser zaskoczył wszystkich, zapowiadając zwiastun zupełnie nowej produkcji. Zapowiedź Pętli pojawiła się w sieci 3 czerwca.

PĘTLA - zwiastun reżyserski bez cenzury

Jak dotąd, o najnowszym filmie Patryka Vegi wiedzieliśmy niewiele. Nieoficjalnie mówiło się jednak, że w produkcji wystąpią Katarzyna Warnke oraz Antoni Królikowski, którzy mają już na koncie współpracę z reżyserem. Zwiastun reżyserski Pętli, który pojawił się w sieci 3 czerwca, potwierdził te rewelacje. Oprócz nich w filmie wystąpią między innymi Piotr Stramowski, Dagmara Kaźmierska, Marcin Zacharzewski, Maciej Zacharzewski, Krystian Hołdak, Rafał Cieszyński, Monika Ambroziak oraz Henryk Talar. Poniżej znajdziecie zwiastun najnowszej produkcji reżysera. Uwaga materiał wyłącznie dla osób dorosłych (18+). 

Jak na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy Pętla trafi do kin. Pozostaje nam czekać na oficjalne ogłoszenie daty premiery przez Patryka Vegę. 

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE