Paulina Gałązka ma powody do radości. I nie chodzi tylko o Dziewczyny z Dubaju [TYLKO U NAS]

Paulina Gałązka
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

O niej będzie bardzo głośno! Paulina Gałązka to młoda aktorka, która wcieliła się w główną rolę w filmie Dziewczyny z Dubaju. Jak się czuła na oficjalnej premierze pierwszej tak wielkiej produkcji z jej udziałem? Jakie są jej plany zawodowe na najbliższy czas? Sprawdźcie nasz wywiad z filmową Emi już teraz.

Paulina Gałązka to młoda aktorka, która z pewnością wypłynie na szerokie wody, a to wszystko za sprawą świetnej kreacji w filmie Dziewczyny z Dubaju. Bez wątpienia wyreżyserowana przez Marię Sadowską produkcja jest najgłośniejszą premierę kinową od czasów 365 dni, a występujący w niej aktorzy mogą liczyć na jeszcze większą popularność. Tym bardziej, że głównym założeniem Marii Sadowskiej i Dody było obsadzenie w głównych rolach aktorek i aktorów, którzy nie mieli jeszcze na swoim koncie bardzo znaczących dla ich karier zawodowych ról. Będąc na oficjalnej premierze filmu, nie mogliśmy nie porozmawiać z Pauliną Gałązką, która w brawurowy sposób wcieliła się w rolę Emi - młodej dziewczyny, która jest gotowa zrobić wszystko, by wejść do niedostępnego dotąd dla niej świata. To jednak ma poważne konsekwencje. Jak Paulina Gałązka wspomina pracę na planie?

Sonda
Czy pójdziesz do kina na "Dziewczyny z Dubaju"?

Paulina Gałązka - Dziewczyny z Dubaju

Paulina Gałązka nie zwalnia tempa. Jak zdradziła nam w rozmowie, aktualnie pracuje nad kolejnym filmem, który bez wątpienia będzie wielkim sprawdzianem jej umiejętności. Aktorka wcieli się bowiem w rolę mężczyzny. To jednak nie wszystko! Zapytana o to, czy odczuwa presję, zdradziła nam, że w tym ważnym dniu jest myślami ze swoją mamą, która właśnie przechodzi zakażenie koronawirusem. Trzymamy zatem kciuki za zdrowie dumnej mamy i za dalsze sukcesy Pauliny, bo naprawdę na nie zasługuje!

Paulina Gałązka o roli w Dziewczynach z Dubaju
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE