Paradise PD - sezon 3 powstanie? Kiedy może trafić na Netflix?

2020-03-26 16:53
Paradise PD
Autor: screen youtube.com, kanał Netflix Polska screen youtube.com

Paradise PD to kolejny, obok Bojacka Horsemana, Rozczarowanych czy Big Mouth, animowany serial Netflix dla dorosłych. Produkcja jest spin-offem zakończonego w 2015 serialu Brickleberry, a pierwszy sezon trafił na Netflix w 2018 roku. Paradise PD cieszy się dobrymi opiniami wśród widzów, którzy doceniają ostre, często bardzo mocno niecenzuralne żarty.

Paradise PD - sezon 3 powstanie? Kiedy może trafić na Netflix? Pierwszy sezon Paradise PD miał swoją premierę 31 sierpnia 2018, a drugi trafił do emisji 6 marca 2020 roku. Tak jak w przypadku zdecydowanej większości seriali Netflix udostępnił od razu całe sezony w całości. Drugi sezon był jednak nieco krótszy - miał 8, a nie 10 odcinków.

Paradise PD - sezon 3 powstanie? Kiedy może trafić na Netflix?

Informacja o tym, że Netflix postanowił wznowić Paradise PD na drugi sezon, ukazała się pod koniec października 2018, czyli dwa miesiące po premierze pierwszego. Póki co nie ma oficjalnego stanowiska platformy w sprawie sezonu trzeciego i wiele wskazuje na to, że będziemy musieli poczekać na nie przynajmniej do początku maja 2020. Seriale animowane na Netflix mają się jednak raczej dobrze - Bojack Horseman został zakończony po 6 sezonach, Big Mouth również ma otrzymać łącznie 6 sezonów, a Rozczarowani mają mieć jeszcze sezony 3 i 4.

O ile Netflix rzeczywiście przedłuży Paradise PD o kolejne odcinki, trudno przewidzieć, kiedy dokładnie mogą pojawić się na platformie. Przerwa między sezonami 1 i 2 wynosiła aż 1,5 roku, dlatego niewykluczone, że sezon 3 mógłby ukazać się dopiero pod koniec 2021 lub nawet w 2022 roku.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE