Papiery na szczęście

i

Autor: TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL Zdjęcie z serialu Papiery na szczęście.

Papiery na szczęście, odc. 140, 141, 142, 143 - streszczenie. Między Mateuszem i Sandrą dochodzi do szarpaniny

2022-05-19 9:55

Papiery na szczęście to codzienny serial obyczajowy, który od poniedziałku do czwartku można oglądać na antenie TVN7. Epizody emitowane są o godzinie 19:30. W dniach 23-26 maja 2022 zostaną wyemitowane odcinki 140-143. Co się w nich wydarzy? Sprawdź losy bohaterów serialu w opisach, które znajdują się niżej.

Serial Papiery na szczęście to produkcja, która cieszy się popularnością wśród widzów stacji telewizyjnej TVN7. Od poniedziałku do czwartku wiele osób zasiada przed ekrany, aby śledzić losy bohaterów. W nadchodzącym tygodniu dojdzie do kilku sytuacji, które całkowicie mogą zmienić bieg wydarzeń. Co się stanie. Sprawdź streszczenia odcinków 140, 141, 142 i 143.

ZOBACZ TAKŻE: Papiery na szczęście - ile odcinków liczy serial?

Papiery na szczęście - odc 140 streszczenie

Jadwiga dowiaduje się, że próbka materiału genetycznego Mateusza zaginęła w laboratorium. Stara się zdobyć nową, ale Mateusz odkrywa jej zamiary. Nieoczekiwanie zapewnia, że może poddać się badaniu dobrowolnie. Z kolei Alicja oświadcza Mateuszowi, że przekaże mu część swoich udziałów w firmie. Jadwiga nie chce do tego dopuścić i informuje o sprawie Henryka, który nasyła na firmę kontrolę skarbową, licząc, że to odciągnie na jakiś czas Alicję. Tymczasem Adam rozmawia z Martą. Gdy wydaje się już, że doszli do porozumienia, Marta przyłapuje go na kłamstwie. Tymczasem Alicja dostaje od Henryka nakaz opuszczenia mieszkania…

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Papiery na szczęście - odc 141 streszczenie

Alicja jest załamana, nie wie, gdzie razem z Olą zamieszkają, i z czego będą żyć, jeśli Henryk obierze im firmę. Adam zapewnia ją, że nie pozwoli na to dziadkowi. Jadwiga zabiera Mateusza na badania DNA. Alicja dowiaduje się, że to Jadwiga poinformowała Henryka o przekazaniu Mateuszowi udziałów. Jest na nią wściekła i nie chce jej znać. Sandra szantażuje Mateusza żądając od niego pieniędzy na spłatę kredytu, który wyłudziła jakiś czas temu przy pomocy dowodu osobistego Beatki – a teraz grunt pali jej się pod nogami. Mateusz jest wściekły, ale zgadza się jej pomóc. Julka szpieguje Ninę, żeby dowiedzieć się, co łączy ją z Adamem i pomóc w ten sposób Sergiuszowi. Marta bije się z myślami, czy powinna ufać Adamowi, ale gdy widzi go załamanego, zabiera go na sentymentalny spacer.

Papiery na szczęście - odc 142 streszczenie

Adam również dostaje od Henryka nakaz opuszczenia mieszkania. Dodatkowo w biurze Kowalczyków pojawiają się ludzie Henryka, którzy wynoszą z niego dosłownie wszystko, co da się wynieść. Mateusz przynosi Sandrze część pieniędzy na spłatę jej kredytu, ale to tylko niewielka suma, więc Sandra wpada w furię. Między kochankami dochodzi do szarpaniny, a Sandra niefortunnie rozbija głowę… Mateusz ucieka w szoku z miejsca zdarzenia.

Papiery na szczęście - odc 143 streszczenie

Kowalczykowie są w szoku po zatrzymaniu Mateusza i starają się mu pomóc, nie wierzą w jego winę do momentu, gdy kompletnie rozbity chłopak sam przyznaje się, że to on zabił Sandrę. Tymczasem Jadwiga otrzymuje wynik badania DNA…Henryk idzie do Mateusza do aresztu, mówi mu o wyniku testu DNA i proponuje układ – uchroni go od więzienia pod warunkiem, że ten odda mu swoje udziały w firmie, które dostał od Alicji. Adam w końcu zbiera się na odwagę i wyznaje Marcie skrywaną prawdę…