Kozacka miłość odc. 190, 191, 192, 193: Koliewanow zabija Nikołę! Gruszeńka prosi batiuszkę o udzielenie ślubu Oksanie i Fiodorowi

2021-09-27 9:58 kg
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość to kostiumowy serial, który zyskał popularność w takich krajach jak: Rosja, Ukraina, Bośnia, Hercegowina, Gruzja i Pakistan. Od listopada 2020 roku produkcja jest emitowana również w Polsce, gdzie cieszy się sympatią ze strony widzów. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Co wydarzy się w odcinkach 190-193, które zostaną wyemitowane w dniach 27 września - 1 października? Sprawdźcie!

Kozacka miłość odc. 190, 191, 192, 193. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś...

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Kozacka miłość - odcinek 190

Ilija rozumie udrękę Aliony i oferuje jej wynajęcie oddzielnego pokoju. Stiepan prosi Nikołę, by zatrzymał się w domu Koliewanowa i czekał na posłańca. Karasik wręcza Anfisie prezent i umawia się na współpracę. Gruszeńka dowiaduje się o okrucieństwach Fiodora, ale nie odwraca się od brata.

Kozacka miłość - odcinek 191

Marysia przychodzi do domu Koliewanowa po papiery wartościowe. Nikoła wysłany tam przez Stiepana udaje, że jest tam przypadkowo. Oksana kłóci się z ojcem, ma dosyć żałoby, która uniemożliwia jej ślub z Fiedią. Po otrzymaniu dokumentów Koliewanow strzela do Nikoły i nakazuje Marysi zachować całe zajście w tajemnicy. Olga martwi się o męża, dręczą ją złe przeczucia. W poszukiwaniu męża kieruje się na posterunek policji.

Kozacka miłość - odcinek 192

Marysia powiadamia Fiodora o śmierci Nikoły, zataja jednak udział Koliewanowa i mówi, że sprawcami byli przypadkowo spotkani rozbójnicy. Fiodor wraz z Kozakami natychmiast udaje się na poszukiwanie ciała brata. Na Anfisę w jej lokalu napadł jakiś mężczyzna, a ona zeznaje, że był to Bułyga. Stiepan zarządza natychmiastowe poszukiwania. Gruszeńka prosi batiuszkę o udzielenie ślubu Oksanie i Fiodorowi, mimo trwającej żałoby. Ilija nie dowiedziawszy się niczego na posterunku, wymyśla dla Olgi przyczyny, dla których rzekomo Nikoła miał się pilnie udać do stanicy. Mimo wszystko Olga się niepokoi, do tego ma dziwne, złe sny. Stiepan w czasie odprawy na posterunku zarządza działania, mające na celu odnalezienie i pojmanie Gładysza. W trakcie odprawy zjawia się zdruzgotana Marysia z informacją, że Nikoła został zabity.

Kozacka miłość - odcinek 193

Marysia składa na posterunku zeznania w sprawie okoliczności śmierci brata. Orientując się, że Stiepan zna szczegóły, potwierdza, że sprawcą był Koliewanow, któremu w dodatku pomagała w tajemnicy przed mężem. Stiepan nie kryje swego rozdrażnienia. Załamany Fiodor wraca z niczym z poszukiwań do stanicy. Jej mieszkańcy są ogromnie poruszeni tragedią. Galina sprzecza się z Lubaszą twierdząc, że Fiodor rzuci Oksanę dla Olgi, która znów jest wolna. Soroka zauważa przejeżdżającą furmankę, na której ukryto człowieka, ponieważ policjanci na rogatkach zbywają go, sam udaje się w ślad za podejrzanymi. Serafim sprzecza się z Goriuchinem twierdząc, że nieszczęście, które spotkało Sotników, to zasłużona kara boska. Gruszeńka, która bezwiednie stała się świadkiem tego wybuchu, ucieka zalana łzami. Serafim udaje się jak zwykle nad jezioro i tam dociera też Gruszeńka, która wybacza dziadkowi złe słowa. Serafim i Fiodor pojednują się na oczach całej stanicy. Stiepan powiadamia Rogożynów o śmierci Nikoły, ale Ilija nie ma odwagi przekazać tej wiadomości siostrze.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE