Papiery na szczęście

i

Autor: VN / FOKUSMEDIA.COM.PL

Papiery na szczęście, odc. 125, 126, 127, 128 - streszczenie. Romantyczny wyjazd Marty i Adama

2022-04-21 10:59

Papiery na szczęście to codzienny serial obyczajowy, który od poniedziałku do czwartku można oglądać na antenie TVN7. Epizody emitowane są o godzinie 19:30. W dniach 25-28 kwietnia 2022 zostaną wyemitowane odcinki 125-128. Co się w nich wydarzy? Sprawdź losy bohaterów serialu w opisach, które znajdują się niżej.

Serial Papiery na szczęście to produkcja, która cieszy się popularnością wśród widzów stacji telewizyjnej TVN7. Od poniedziałku do czwartku wiele osób zasiada przed ekrany, aby śledzić losy bohaterów. W nadchodzącym tygodniu dojdzie do kilku sytuacji, które całkowicie mogą zmienić bieg wydarzeń. Co się stanie. Sprawdź streszczenia odcinków 125, 126, 127, 128.

ZOBACZ TAKŻE: Papiery na szczęście - ile odcinków liczy serial?

Papiery na szczęście - odcinek 125

Marta dowiaduje się, że Anna planuje spotkać się z Krisem. Boi się, że jej matka znów weźmie stronę zięcia, jednak Anna każe mu naprawić relację z dziećmi, a Marcie nie sprawiać więcej problemów i zgodzić się na rozwód. Marta czuje ogromną ulgę, że mama naprawdę jest już po jej stronie. Mateusz jest coraz bardziej zdenerwowany, że detektyw go wytropi. Jest nieostrożny i rozmawia o tym w biurze z Sandrą, przypadkiem ich rozmowę słyszy Adam.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Papiery na szczęście - odcinek 126

Mateusz przyznaje się Adamowi, że jest jego zaginionym bratem. W rozmowę wtrąca się Alicja i Mateusz opowiada im wzruszającą historię o tym, jak zawsze chciał poznać swoją rodzinę, a pojawił się w firmie pod zmienionym nazwiskiem, bo bał się, że go odrzucą. Alicja wierzy Mateuszowi i wita go w rodzinie, ale Adam ma swoje wątpliwości, z których zwierza się Marcie. Marta nakłania go, żeby porozmawiał szczerze z bratem i Adam idzie za jej radą. Ma jednak swoje wątpliwości. Mateusz był jego najbliższym przyjacielem i boli go to, że nie ufał mu na tyle, żeby się ujawnić. Okazuje się, że wątpliwości Adama podziela Agata. Postanawiają mieć Mateusza na oku.

Papiery na szczęście - odcinek 127

Ola przyłapuje Alicję z jej młodym kochankiem Natanem. W rozmowie z mamą przyznaje się jej, że zakochała się w Marysi. Wzajemne wyznania zbliżają je do siebie. Tymczasem Adam z Martą spędzają romantyczny dzień w Zakopanem, w apartamencie należącym do Henryka. Jest im cudownie razem, ale niespodziewanie zjawia się tam Henryk i wyrzuca ich za drzwi. Nieoczekiwanie Sergiusz spotyka swojego kumpla z dawnych lat, Kamila, który właśnie wrócił do Krakowa. Zwierza mu się ze swoich uczuć do Marty, a gdy słyszy, że Kamil i jego narzeczona szukają mieszkania, proponuje, że skontaktuje ich w tej sprawie z Martą.

Papiery na szczęście - odcinek 128

Ola i Marysia szpiegują Natana w pracy. Odkrywają, że Natan spotyka się z inną kobietą. Ola waha się, czy powiedzieć o tym mamie – nie chce jej ranić, ale nie chce też, żeby mama dała się Natanowi oszukiwać albo wykorzystywać. Marta znajduje idealne mieszkanie dla przyjaciół Sergiusza. Spotyka się z nimi na obiedzie, na który, ku jej zaskoczeniu, przychodzi też Sergiusz. W firmie Kowalczyków panuje nerwowa atmosfera, wszyscy boją się co zrobi teraz Henryk, który w awanturze z Adamem zapowiedział, że to nie koniec ich wojny.