Papiery na szczęście, odc. 114, 115, 116, 117 - streszczenie. Sergiusz zabiega o serce Marty

2022-03-31 13:36 AR
Papiery na szczęście
Autor: TVN / FOKUSMEDIA

Papiery na szczęście to codzienny serial obyczajowy, który od poniedziałku do czwartku można oglądać na antenie TVN7. Epizody emitowane są o godzinie 19:30. W dniach 4-7 kwietnia 2022 zostaną wyemitowane odcinki 114-117. Co się w nich wydarzy? Sprawdź losy bohaterów serialu w opisach, które znajdują się niżej.

Serial Papiery na szczęście to produkcja, która cieszy się popularnością wśród widzów stacji telewizyjnej TVN7. Od poniedziałku do czwartku wiele osób zasiada przed ekrany, aby śledzić losy bohaterów. W nadchodzącym tygodniu dojdzie do kilku sytuacji, które całkowicie mogą zmienić bieg wydarzeń. Co się stanie. Sprawdź streszczenia odcinków 114, 115, 116 oraz 117.

ZOBACZ TAKŻE: Papiery na szczęście - ile odcinków liczy serial?

Papiery na szczęście - odcinek 114

Adam nie zamierza dać szansy Sergiuszowi na podrywanie Marty, dlatego pod pretekstem pomocy Alicji wraca na kilka dni do firmy. W rzeczywistości chce mieć na oku Sergiusza i Martę. Rywal obserwuje zakochanych z ukrycia i jest zazdrosny. Tymczasem Sandra po kłótni z Martą postanawia wrócić do pracy, żeby uprzykrzyć jej życie. Namawia Filipa, żeby jej w tym pomógł. Marysia martwi się o ojca, który jest w rozsypce. Postanawia się nim zaopiekować, żeby Krzysztof nie zaczął znowu pić.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Papiery na szczęście - odcinek 115

Henryk prosi Tadeusza, by pomógł mu odzyskać władzę nad firmą. Między Sandrą a Martą i Beatką dochodzi do kolejnego spięcia. Za namową Sandry, Filip robi dziewczynom złośliwy dowcip. Sergiusz stara się zbliżyć do Marty, ale ona traktuje jego gesty po przyjacielsku. Nie zdaje sobie sprawy, że Sergiusz wciąż ją kocha. Tymczasem do Alicji przychodzi Jadwiga i proponuje, że pomoże jej w prowadzeniu firmy. Spotyka się z Tadeuszem, który po rozmowie z Henrykiem przyszedł ostrzec Alicję. Jadwiga bierze sprawy w swoje ręce, idzie do Henryka i pokazuje mu dokumenty, które mogą go pogrążyć. Henryk jest wściekły, ale odpuszcza i daje Alicji wolną rękę.

Papiery na szczęście - odcinek 116

Bianka wraca do swojego mieszkania i godzi się z Krzysztofem. Postanawiają trzymać się razem. Beata planuje zemstę na Sandrze. Do biura przychodzi kelner, który podrywał Alicję w restauracji. Jest pierwszym klientem Marty. Alicja, widząc Natana, jest zaskoczona, ale jednocześnie bardzo zadowolona. Marta i Adam cieszą się sobą, choć Adam wciąż jest czujny wobec Sergiusza.

Papiery na szczęście - odcinek 117

Marta zaczyna dostrzegać, że Sergiusz wciąż coś do niej czuje. Postanawia z nim porozmawiać. Sergiusz przyznaje, że mu na niej zależy, szanuje to, co jest między nią a Adamem, ale zamierza się o nią starać i przekonać Martę, że powinna wybrać jego. Tymczasem Sandra chce skłócić Martę i Adama. Mówi Marcie o tym, że wypadek Bianki to jego wina. Marta jest poruszona – postanawia zapytać Adama wprost, czy to prawda. Alicja przyjeżdża do Natana i orientuje się, że chłopak mieszka z rodzicami. Jest odrobinę zażenowana, ale daje się ponieść emocjom…

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE