Papiery na szczęście

i

Autor: TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL Papiery na szczęście - streszczenia nowych odcinków.

Papiery na szczęście 164, 165, 166, 167, 168 - streszczenie. Tajemnica Magdy wychodzi na jaw

2022-09-22 12:02

Papiery na szczęście to serial obyczajowy, który można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVN7. Epizody emitowane są o godzinie 20:00. W dniach 26-30 września 2022 zostaną wyemitowane odcinki 164-168. Co się w nich wydarzy? Sprawdź losy bohaterów serialu w opisach, które znajdują się niżej.

Serial Papiery na szczęście to produkcja, która cieszy się popularnością wśród widzów stacji telewizyjnej TVN7. Od poniedziałku do czwartku wiele osób zasiada przed ekrany, aby śledzić losy bohaterów. W nadchodzącym tygodniu dojdzie do kilku sytuacji, które całkowicie mogą zmienić bieg wydarzeń. Co się stanie. Sprawdź streszczenia odcinków 162, 163, 164 oraz 165.

ZOBACZ TAKŻE: Seriale wrzesień 2022 - najciekawsze premiery i nowości. Co oglądać we wrześniu?

Papiery na szczęście - odcinek 164. Poniedziałek 26.09.2022

Marta nadal nie potrafi zapomnieć o Adamie. Nina i Adam odbywają kontrolną wizytę u lekarza, który zaleca Ninie, aby się oszczędzała. Adam jest tym przejęty, a Nina to bagatelizuje. Henryk odkrywa, że Filip oszukał go w sprawie salonu fryzjerskiego. Filip postanawia sam dopłacać podwyżkę czynszu za salon, czym wzrusza Oliwkę. Dziewczyna nie chce jednak na to pozwolić. Tymczasem Alicja z Natanem wybierają się na turniej brydża, gdzie spotykają Magdę z Kamilem. Julka jest wściekła i demaskuje przed Konradem kłamstwo dziewczyny.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Papiery na szczęście - odcinek 165. Wtorek 27.09.2022

Nina jest sfrustrowana, bo wszyscy dookoła pouczają ją, jak powinna zachowywać się w ciąży. Tymczasem Konrad przychodzi do Magdy i mówi, że wie o jej kłamstwie. Magda jest przekonana, że to Kamil powiedział Konradowi prawdę na jej temat. Oznajmia Kamilowi, że się na nim zawiodła i nie chce słuchać jego tłumaczeń. Sergiusz, który jest świadkiem tej dyskusji, uważa, że między Magdą i Kamilem „iskrzy”. Marysi nie podoba się, że Ola nie powiedziała jej wcześniej o zamiarze zmiany szkoły. Jest też zazdrosna o Hankę i niemiła w stosunku do Oli.

Papiery na szczęście - odcinek 166. Środa 28.09.2022

Kamil dowiaduje się, że Julka zdradziła Konradowi tajemnicę Magdy i jest na nią wściekły. Postanawia przeprosić Magdę, spędzają ze sobą niespodziewanie romantyczne chwile. Tymczasem Marta idzie na kolejne spotkanie z aplikacji randkowej. Wpada na Sergiusza, który również był na internetowej randce. Nieoczekiwanie Sergiusz wyznaje, że podoba mu się Wera, ale nie chciał się z nią umówić ze względu na Martę. Po tej rozmowie postanawia zaproponować Werze spotkanie.

Papiery na szczęście - odcinek 167. Czwartek 29.09.2022

Po spotkaniu z Sergiuszem Wera jest nim zauroczona. Fryzjerki dostają dużo nowych zleceń na pokazy ogniowe, co ze względu na kiepską sytuację salonu bardzo je cieszy. Julka i Kamil znowu kłócą się o Magdę. Julka postanawia pomóc Konradowi zdobyć dziewczynę, żeby odsunąć ją od Kamila. Patrycja i Helena przekonują jednak Magdę, że powinna trzymać się od niego z daleka. Kamil sam przestraszył się tego, że poczuł coś do Magdy i organizuje dla Julki romantyczną kolację, na której proponuje, żeby zaczęli przygotowania do ich ślubu. Tymczasem Beatka dziwnie się zachowuje, a Staszek nie wie, jaki jest tego powód.

Papiery na szczęście - odcinek 168. Piątek 30.09.2022

Adam jest zadowolony, bo być może znalazł nowego inwestora do Parku Technologicznego. Okazuje się, że mężczyzna jest znajomym Marty sprzed lat. Tymczasem Wera i Sergiusz zakochują się w sobie coraz bardziej. Staszek odkrywa, że dziwne zachowanie Beatki ma związek z wizytą kogoś z zagranicy. Z pomocą Filipa dowiaduje się, że tajemniczą osobą jest matka jego narzeczonej.