Gwiazdy

Pamiętacie Meg Ryan? Operacje plastyczne mocno zmieniły królową komedii romantycznych! Jej karierę przerwał głośny romans

Meg Ryan była w latach 90. królową komedii romantycznych. Sympatię widzów wzbudziła m.in. rolami w "Bezsenności w Seattle" czy "Masz wiadomość". Głośny romans sprawił, że urocza ulubienica fanów traciła ich sympatię i popularność. Po latach, starając się o kolejne role, wpadła w sidła botoksu. Kolejne operacje totalnie odmieniły jej wygląd!

Spis treści

  1. Meg Ryan: gwiazda komedii romantycznych 
  2. Meg Ryan: rozbierane sceny zniszczyły jej karierę 
  3. Głośny romans Meg Ryan
  4. Operacje plastyczne Meg Ryan
  5. Jak zmieniła się Meg Ryan? 

Meg Ryan: gwiazda komedii romantycznych 

Margaret Mary Emily Anne Hyra, którą widzowie na całym świecie znają jako Meg Ryan, w młodości pragnęła być dziennikarką. By móc studiować w tym kierunku, zarabiała jako modelka. Właśnie tak została dostrzeżona przez reżyserów i, zamiast pracy w mediach, została znaną aktorką. 

Choć w latach 80. zaczynała od ról w dramacie, a następnie popularnym amerykańskim serialu "As the World Turns", fani pokochali ją za rolę Sally w komedii romantycznej z 1989 roku pt. "Kiedy Harry poznał Sally". Od tego czasu jej kariera wystrzeliła niczym z procy. W latach 90. gwiazda pojawiała się w kolejnych produkcjach, a dzięki m.in. " Bezsenności w Seattle" i "Masz wiadomość" Meg Ryan została okrzyknięta królową komedii romantycznych. Widzowie zawsze widzieli w niej uroczą dziewczynę, marzącej o w wielkiej miłości. 

Meg Ryan: rozbierane sceny zniszczyły jej karierę 

Blondwłosa piękność cieszyła się nie tylko popularnością, ale także, pod koniec lat 90., jedną z najlepiej opłacanych amerykańskich aktorek. Z czasem jednak Meg Ryan zaczęła mieć dość łatki słodkiej dziewczyny, która do niej przylgnęła. Postanowiła spróbować swoich sił w zupełnie innych produkcjach i nie być już tylko królową komedii romantycznych. 

W rzeczywistości jestem przyziemna i wyjątkowo mało we mnie romantyzmu - mówiła wiele lat temu w wywiadzie dla "Vanity Fair”. 

I tak pojawiła się w dramatach "The Doors" i "Krew z krwi, kość z kości", a w melodramacie "Kiedy mężczyzna kocha kobietę" zagrała alkoholiczkę. Gdy w 2003 roku wcieliła się w rolę nauczycielki, która wdała się w perwersyjny romans z detektywem w filmie "Tatuaż", spadła na nią fala krytyki. W tej produkcji Meg Ryan po raz pierwszy zagrała nago, czego publiczność nie potrafiła jej wybaczyć. Kariera uroczej i spokojnej blondynki z romansideł legła w gruzach. 

Głośny romans Meg Ryan

Kolejnym powodem, z powodu którego sympatia publiczności do Meg Ryan spadła, był jej romans z aktorem Russellem Crowe. W tym czasie aktorka była żoną innej gwiazdy, Dennisa Quaida, z którym miała syna, Jack'a. Choć twierdziła, że to nie kochanek rozbił jej małżeństwo i że z mężem od dawna jej się nie układało, spadła na nią fala krytyki. Dopiero podczas rozwodu dowiedziała się, że sama również była zdradzana. 

Romans z gwiazdorem "Gladiatora" trwał niespełna rok, ale widzowie nigdy jej go nie wybaczyli. 

Czytaj także: Przystojniacy z lat 90. Kiedyś byli bożyszczami kobiet, a dziś? Jak zmienili się idole z ekranu? Leonardo DiCaprio, Richard Gere, Johnny Depp i inni

W 2006 roku Meg Ryan ponownie została mamą. Kobieta adoptowała dziewczynkę o imieniu Daisy. Choć w 2018 roku przyjęła oświadczyny od swojego ukochanego, muzyka Johna Mellencampena, po roku je zerwała. 

Zrobiłam sobie małą przerwę od miłości – wyznała z rozbrajającą szczerością. – Teraz jestem zakochana w moim życiu i moich wspaniałych dzieciach. I nareszcie uwielbiam tę osobę, którą się stałam z upływem lat - mówiła w jednym z wywiadów. 

Operacje plastyczne Meg Ryan

Aktorka zniknęła ze świata show-biznesu na kilkanaście lat. Po tym czasie, będą już po pięćdziesiątce, zapragnęła wrócić do filmowego świata. Problem w tym, że nie była już młodą dziewczyną z romansideł, którą kiedyś pokochano. By zatrzymać upływający czas, Meg Ryan zdecydowała się na liczne zabiegi i operacje plastyczne. Efekt był odwrotny, niż się spodziewała. - To, co zauważa się od razu, to wypełniacze w policzkach. Jest ich zdecydowanie za dużo. Gdy się uśmiecha, wypełniacze się unoszą, przez co oczy stają się mniejsze. Z tego powodu twarz zatraciła delikatność, stała się męska. Zdaje się, że poprawiła też nos - mówił amerykański lekarz na łamach „Hollywood Life”. Tę wypowiedź cytowali w tamtym czasie wszyscy. 

62-letnia dziś aktorka utrzymuje, że sama zrezygnowała z kariery. Dziś wspiera w niej swojego syna, który zagrał m.in. w „Oppenheimerze”. 

Jak zmieniła się Meg Ryan? 

Faktycznie, botoks i operacje plastyczne, zmieniły wygląd królowej komedii romantycznych sprzed lat. Jak zmieniła się Meg Ryan? Zajrzyj do poniższej galerii zdjęć. 

Piękność ze Słonecznego Patrolu zmieniła się nie do poznania! Zobaczcie jak teraz wygląda Nicole Eggert