Gwiazdy

Przystojniacy z lat 90. Kiedyś byli bożyszczami kobiet, a dziś? Jak zmienili się idole z ekranu? Leonardo DiCaprio, Richard Gere, Johnny Depp i inni

Pamiętacie przystojniaków z filmów i seriali z lat 90.? Choć od czasów, gdy uwodzili z ekranów mijają już trzy dekady, myśl o wielu z nich do dziś sprawia, że fankom robi się gorąco! Jak zmienili się uwielbiani aktorzy z lat 90.? Niektórych z nich z trudem można dziś rozpoznać!

Spis treści

  1. Produkcje z lat 90. do dziś budzą wspomnienia 
  2. Najwięksi przystojniacy z lat 90. 
  3. Leonardo DiCaprio: przystojny Jack z "Titanica" 
  4. Tom Cruise i Brad Pitt w filmie "Wywiad z wampirem" 
  5. Przystojniacy z ekranów. W latach 90. kobiety ich kochały! 

Produkcje z lat 90. do dziś budzą wspomnienia 

Choć z roku na rok filmowy świat zyskuje kolejne topowe produkcje, starsi widzowie do dziś chętnie wracają do filmów i seriali sprzed lat. Największy sentyment budzą m.in. te wyprodukowane w latach 90. To właśnie wtedy powstały takie hity jak na przykład "Pretty Woman", "Titanic" czy "Nagi instynkt". Do niekwestionowanych serialowych przebojów należą natomiast "Beverly Hills, 90210", a także "Słoneczny Patrol". 

Czytaj także: MacGyver potrafił zrobić coś z niczego! Dziś grający go Richard Dean Anderson ma 73 lata

Najwięksi przystojniacy z lat 90. 

Plakaty z wizerunkami największych gwiazd Hollywood zdobiły przed laty niejeden pokój. To właśnie w latach 90, świat poznał wielu aktorów, którzy dziś uważani są za najpopularniejszych w tej branży. 

W filmach i serialach sprzed trzydziestu lat pojawiło się wielu mężczyzn, których widok sprawiał, że fankom szybciej biły serca. Sprawdziliśmy, jak dziś wyglądają najwięksi przystojniacy z lat 90. Wtedy byli bożyszczami kobiet. A dziś? No cóż, lata lecą! 

Leonardo DiCaprio: przystojny Jack z "Titanica" 

Aktorem, do którego miały słabość fanki na całym świecie był wcielający się w postać Jack'a w "Titanicu" Leonardo DiCaprio. Boski "Leo" stał się bożyszczem i obiektem westchnień fanek w każdym wieku. Aktor zdobył sławę w 1996 roku, gdy zagrał w "Romeo i Julii". Rok później utwierdził swoją pozycję, fantastyczną rolą w filmie "Titanic". 

Dziś aktor zbliża się już do pięćdziesiątki. Amant z ekranu ma na swoim koncie relacje z wieloma kobietami, jednak do dziś jest kawalerem! 

Tom Cruise i Brad Pitt w filmie "Wywiad z wampirem" 

"Wywiad z wampirem" z 1994 roku to film, w którym zagrało dwóch wielkich amantów. Tom Cruise i Brad Pitt wcielili się w produkcji w role Lestata i Louisa i... skradli serca fanek na całym świecie! 

Czytaj także: "Nikita". Niebezpieczna seksbomba z serialu z lat 90.

Zabójczo przystojny Brad Pitt, który w latach 90. był dopiero na początku swojej kariery, ma na swoim koncie wiele docenionych ról. W późniejszym czasie zagrał m.in. w komedii sensacyjne "Pan i pani Smith" czy melodramacie "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona". W 2019 roku zachwycił w "Pewnego razu w... Hollywood". Kto by pomyślał, że dziś ma już 60 lat! 

O rok starszy od Pitta Tom Cruise pod koniec lat 80. zasłynął rolą pilota Mavericka w „Top Gun”. Najpopularniejsze role przystojniaka to wówczas także te w „Mission: Impossible” czy "Magnolii". 

Przystojniacy z ekranów. W latach 90. kobiety ich kochały! 

Wśród największych przystojniaków z lat 90. nie sposób nie wymienić także m.in. Richarda Gere z "Pretty Woman", Johnego Deepa z "Jeźdźca bez głowy" czy Piercea Brosnana z kultowego "GoldenEye". Fanki wzdychały także do przystojnego Luke Perryego z serialu "Beverly Hills 90210". 

W galerii przypominamy przystojniaków z lat 90. oraz ich aktualne zdjęcia. Niektórzy są dziś nie do poznania! 

"Słoneczny patrol". Piękna ratowniczka z serialu rozpalała zmysły! Tak po latach wygląda Erika Eleniak

QUIZ. Jak dobrze pamiętasz kultowe seriale z lat 90.? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 10
Serial "Słoneczny patrol" opowiadał o ratownikach z...
Słoneczny Patrol