Chłopaki do wzięcia

Pamiętacie Kampio z "Chłopaków do wzięcia"? Dzisiaj trudno go rozpoznać! Tak się zmienił Kamil Piotrowski

Kampio, czyli Kamil Piotrowski był przez kilka sezonów jednym z głównych bohaterów programu "Chłopaki do wzięcia". Co dziś robi i jak wygląda? Mężczyzna w ostatnich latach przeszedł spektakularną metamorfozę. Fani programu go nie poznają!

Spis treści

  1. "Chłopaki do wzięcia" już od 12 lat na antenie Polsat Play
  2. Kamilem "Kampio" szukał miłości w "Chłopakach do wzięcia"
  3. Kampio zdecydował się na przeszczep włosów
  4. Kampio z "Chłopaków do wzięcia" zmienił się nie do poznania

"Chłopaki do wzięcia" już od 12 lat na antenie Polsat Play

"Chłopaki do wzięcia" to uwielbiana przez tysiące widzów dokumentalna telenowela, której bohaterami są tytułowe chłopaki do wzięcia. To samotni mężczyźni z małych wsi i miasteczek, którzy poszukują partnerek na życie.

"Chłopaki do wzięcia" to jeden z najchętniej oglądanych programów kanału Polsat Play. Opowieść o miłosnych rozterkach kawalerów z różnych stron Polski doczekała się już 24. sezonów. Program emitowany jest od 2012 roku i wciąż ma oddanych fanów, którzy z wielkim zainteresowaniem śledzą losy jego uczestników. Obecnie do najpopularniejszych uczestników "Chłopaków do wzięcia" należą Stefan Koch czy Jarek Mergner, ale jeszcze kilka lat temu głośno było o Kamilu Piotrowskim, znanym również jako "Kampio".

Zobacz: Ula przeszła metamorfozę! Tak dziś wygląda ukochana Łukasza z "Chłopaków do wzięcia"

Kamilem "Kampio" szukał miłości w "Chłopakach do wzięcia"

Kamil Piotrowski dał się poznać szerokiej publiczności dzięki występom w "Chłopakach do wzięcia". Młody mężczyzna występował w programie z rodzicami i siostrą Sylwią, która również chciała znaleźć dla siebie "tego jedynego". "Kampio" wzbudzał kontrowersje, bo bardzo szybko doczekał się dwójki dzieci. Ze znalezieniem pracy było już dużo trudniej.

Mężczyzna był przez jakiś czas związany m.in. z Klaudią, ale dziewczyna nie zrobiła dobrego wrażenia na jego mamie - pani Małgorzacie, która uznała, że Klaudia ma złe podejście do dzieci i jest zbyt nerwowa. Ich relacja nie przetrwała próby czasu. Jakiś czas temu na fanowskiej grupie programu pojawiły się niepotwierdzone informacje, że dziewczyna mieszka obecnie w domu samotnej matki.

Czytaj także: Chłopaki do wzięcia: Tak dziś wygląda Sylwia, czyli siostra Kampio. Śmiało eksponuje kobiece wdzięki!

Kampio zdecydował się na przeszczep włosów

Kampio wstydził się tego, że wcześnie zaczął łysieć. Chłopak do wzięcia twierdził, że to właśnie przez łysinę nie może znaleźć drugiej połówki. W końcu zdecydował się na kosztowny zabieg jakim jest przeszczep włosów. "Mamo muszę wyglądać, potrzebny mi ten zabieg" – tłumaczył w jednym z odcinków "Chłopaków do wzięcia".

Kampio z "Chłopaków do wzięcia" zmienił się nie do poznania

Kamil Piotrowski skupia się dziś na szeroko pojętej działalności w internecie. Zobaczcie w galerii, jak dziś wygląda Kampio, którego jeszcze kilka lat temu mogliśmy oglądać w programie "Chłopaki do wzięcia".

"Chłopaki do wzięcia". Żona Jarusia przeszła metamorfozę! Tak dziś wygląda Gosia
Listen on Spreaker.