Chłopaki do wzięcia

Pamiętacie Anetę z "Chłopaki do wzięcia"? Tak teraz wygląda była partnerka Jarka

2024-04-22 12:20

Zanim Jaruś związał się z Gosią, rozwijał relację z Anetą. Wiadomość o rozstaniu Jarka z Gosią runęła jak grom z jasnego nieba. Ale czy ktoś jeszcze pamięta o Anetce? Od dłuższego czasu układa sobie życie przy boku innego mężczyzny. Jak wygląda teraz?

Program "Chłopaki do wzięcia" cieszy się sporą popularnością. Widzowie chętnie śledzą losy ulubionych chłopaków i bardzo często im kibicują. Jednym z ulubionych uczestników okazał się Jarek. Niegdyś związany był z Anetą. Aneta znalazła miłość u boku innego mężczyzny. Jak wygląda teraz?

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" rozpoczyna nową przygodę. Zaskoczycie się!

Była partnerka Jarka znalazła miłość

Jarek bardzo długo poszukiwał swojej drugiej połówki. Na jego drodze pojawiła się Aneta, chociaż Jarek ostatecznie stanął na ślubnym kobiercu z Gosią. Niestety para się rozstała, o czym poinformował sam Jarek. Aneta była pierwszą programową dziewczyną Jarka. Pojawili się w ponad kilkudziesięciu odcinkach. Sądząc po zdjęciach, które pojawiają się w social mediach, Aneta prawie wcale się nie zmieniła. Jedyne co się zmieniło to fakt, że znalazła mężczyznę swojego życia.

"Chłopaki do wzięcia". Żona Jarusia przeszła metamorfozę!
Listen on Spreaker.