Jaruś

i

Autor: Polsat Play

rozrywka

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" rozpoczyna nową przygodę. Zaskoczycie się!

2024-04-02 15:13

Jarek Mergner to kultowa i popularna postać z "Chłopaki do wzięcia". Fani uwielbiają jego przygody przed poznaniem Gosi, ale również historie małżeńskie. Jak się okazuje, Jaruś poszedł obecnie w inną stronę. Zaskoczycie się, jak dowiecie się, co teraz robi Jaruś z "Chłopaków do wzięcia".

Historia Jarka Mergnera z "Chłopaków do wzięcia"

Jaruś jest niezwykle popularny, głównie dzięki "Chłopakom do wzięcia". Młody mężczyzna postanowił zgłosić się do programu, aby odnaleźć swoją miłość. Stało się - Jaruś poznał Gosię. Niektórzy nie byli fanami tej relacji, ale zmienili oni zdanie po ślubie pary. Na nagraniach widać ich ogromną miłość oraz wzajemny szacunek. Czasami można odnieść wrażenie, że rozumieją się bez słów!

Wiele osób w pewnym momencie myślało, że Jaruś z Gosią rozstali się. Jak się jednak okazało, małżeństwo ma się bardzo dobrze. Ostatnio nawet Jaruś z Gosią dobrze bawili się w chmurach.

"Chłopaki do wzięcia". Żona Jarusia przeszła metamorfozę! Tak dziś wygląda Gosia

Co teraz robi Jaruś z "Chłopaków do wzięcia"?

Jaruś w swoich social mediach pokazywał często różne podróżnicze vlogi, a czasami też kulinarne zmagania. Często też jednak pokazywał swój talent muzyczny. Jak się okazuje, od dłuższego czasu oddaje się tylko tej pasji. Jaruś z Chłopaków do wzięcia śpiewa! Nagrywa mnóstwo przeróżnych coverów.