Pałac Putina - film w telewizji 11.03.2022. O której i gdzie oglądać?

2022-03-10 15:55 Adrian Rybak
Pałac Putina
Autor: Youtube.com/TVP Info

Pałac Putina to film dokumentalny, który z pewnością zainteresuje wiele osób. Produkcja pokazuje bogactwo prezydenta Rosji, który wywołał wojnę na Ukrainie. Widzowie dowiedzą się szczegółów na temat słynnej posiadłości. Pałac Putina zostanie wyemitowany w piątek 11 marca 2022. O której godzinie i gdzie obejrzeć film?

Pałac Putina to film dokumentalny rosyjskiego opozycjonisty Aleksieja Nawalnego o posiadłości prezydenta Rosji Władimira Putina. - Najbardziej tajny i strzeżony obiekt w Rosji - bez przesady - to nie jest dom pod miastem, nie dacza, nie rezydencja. To całe miasto, ale raczej królestwo. Są tu: mury nie do zdobycia, własny port, własna ochrona, cerkiew, własny punkt kontroli bezpieczeństwa, strefa zakazu lotów, a nawet własne przejście graniczne - opowiada w filmie Aleksiej Nawalny. Już 11 marca 2022 na emisję tej produkcji zdecyduje się jedna ze stacji telewizyjnych. Sprawdź niżej, gdzie i o której godzinie go obejrzeć?

ZOBACZ TAKŻE: Radio ESKA wyemituje Bloki Charytatywne na rzecz Ukrainy - kiedy i o której słuchać?

POJAZDY WOJSKOWE [używane, cywilne, ile kosztuje?] | ESKA XD - Prosto z salonu #43

Pałac Putina - kiedy i gdzie oglądać?

Na emisję filmu dokumentalnego Pałac Putina zdecydowała się Telewizja Polska. Produkcję 11 marca 2022 roku będzie można obejrzeć na antenie kanału TVP2. Start emisji o godzinie 20:40 i potrwa dwie godziny. Zapowiedź filmu można było zobaczyć już w TVP Info. Można ją zobaczyć niżej.

Pałac Putina - bohaterowie dokumentu

W filmie pojawiają się Gieorgij Ałburow, Wiaczesław Gimadi, Alina Kabajewa, Vladimir Putin oraz Anatolij Sobczak. Narratorem jest Aleksiej Nawalny, czyli sam twórca produkcji.

Polecany artykuł:

Jak pomóc Ukrainie? [SPRAWDŹ]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE