Ozark sezon 4 - kiedy na Netflix? Finałowa odsłona w dwóch seriach. Ile odcinków?

2020-07-07 10:41 Kamil Pawłowski
Ozark
Autor: Materiały prasowe Netflix

Ozark to oryginalny serial Netflix przedstawiający historię Marty'ego Byrde'a i jego rodziny wmieszanych w niebezpieczny światek narkotykowego kartelu. Serial doczekał się trzech świetnych sezonów. Wiadomo już, że powstanie także czwarta, finałowa odsłona Ozark. Sprawdźcie, co już wiadomo o nowych odcinkach.

Rodzina Byrdów, mąż i żona Marty (Jason Bateman) i Wendy (Laura Linney), ich nastoletnie dzieci Charlotte (Sofia Hublitz) i Jonah (Skylar Gaertner) to z pozory zwykła, spokojna rodziną. Jednak Marty w rzeczywistości pierze pieniądze dla drugiego co do wielkości kartelu narkotykowego z Meksyku. Szereg nieoczekiwanych zdarzeń powoduje, że bohater zmuszony jest do przeprowadzki wraz z członkami rodziny do Osage Beach, wypoczynkowej i malowniczej miejscowości na wyżynie Ozark. Tam dostaje specjalne zadanie - wypranie ogromnej sumy pieniędzy w bardzo trudnych warunkach.

Ozark sezon 4- kiedy premiera?

Ozark to bez wątpienia jeden z najlepszych seriali oryginalnych Netflix. Trzymająca w napięciu fabuła, zwroty akcji, świetne kreacje aktorskie, muzyka, to tylko część rzeczy, które powodują, że nie możemy oderwać wzroku od ekranu. Dotychczas mogliśmy śledzić trzy odsłony Ozark. Przed fanami tej produkcji ostatni, czwarty sezon. Niestety data premiery nie jest jeszcze znana. Najprawdopodobniej będzie to dopiero w 2021 roku.

Ozark sezon 4 - ile odcinków?

Ozark 4 składać się będzie aż z 14 odcinków, które pojawią się na Netflix w dwóch transzach.

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE