Otulina to wydzielony obszar... Milionerzy

2021-06-21 18:30 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Otulina to wydzielony obszar... Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znała ją uczestniczka? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Otulina to wydzielony obszar... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestniczka była w stanie jej udzielić bez wykorzystania kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał jej Hubert Urbański, brzmiały: A) nad lotniskami, B) wzdłuż torów kolejowych, C) wokół parków narodowych, D) wokół dużych miast.

Otulina to wydzielony obszar...

Tak brzmiało pytanie za 10 tys. zł. Uczestniczka postanowiła skorzystać z pytania do publiczności, po którym zaznaczyła C. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ odpowiedź C) wokół parków narodowych jest prawidłowa.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE