OSZUKANE - historia, która nie miała prawa się zdarzyć. Zobacz zdjęcia z planu! [FOTOGALERIA]

2013-05-08 13:15
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

OSZUKANE - premiera filmu opartego na autentycznej, choć nieprawdopodobnej historii - już 10 maja! Zobacz zdjęcia z planu nowego filmu z Arturem Żmijewskim i Katarzyną Herman!

OSZUKANE - to opowieść tak nieprawdopodobna, że trudno uwierzyć, że zdarzyła się naprawdę. Nagłośniona przez media historia bliźniaczek podmienionych w jednym ze szpitali, wzbudziła kilka lat temu ogromne emocje.

Przypadkowe spotkanie dwóch bardzo podobnych do siebie nastolatek prowadzi je do odkrycia nieprawdopodobnej pomyłki sprzed lat. To wstrząs dla dwóch rodzin, których życie od tego momentu zmieniło się na zawsze. Nowe życie odnalezionych po latach sióstr, szybko okaże się mieć pozornie słodki smak. Ile warte jest poznanie prawdy? Czy miłość może rozgrzeszyć wszystkie nasze działania? Czy obu rodzinom uda się wyjść zwycięsko z próby, którą zgotował im los?

W filmie znakomita Katarzyna Herman jako matka ponosząca największy koszt okrutnej pomyłki sprzed lat, Ewa Skibińska i Artur Żmijewski w rolach rodziców próbujących za wszelką cenę chronić swoją rodzinę oraz Karolina i Paulina Chapko jako siostry, których serce wybiera tę samą miłość.

Oszukane - w kinach już 10 maja 2013. Zobacz fotogalerię i zwiastun!

PD/AL

źródło/fot - mat prasowe

NAJNOWSZE