Osiecka pije wódkę w ciąży! Szokująca scena w 9. odcinku serialu

2021-01-15 14:17 AW
Osiecka
Autor: Materiały TVP

Serial o Agnieszce Osieckiej to jedna z najbardziej wyczekiwanych polskich produkcji ostatnich lat. Osiecka to jedna z najważniejszych i najwybitniejszych polski poetek, której utwory w naszym kraju zna każdy. Zdjęcia do serialu rozpoczęły się już w 2019 roku i od tego czasu o produkcji zrobiło się bardzo głośno. Serial Osiecka ostatecznie zadebiutował w Telewizji Polskiej dopiero pod koniec 2020 roku, ale zgodnie z przewidywaniami zyskał ogromną widownię.

Osiecka pije wódkę w ciąży! Szokująca scena w 9. odcinku serialu. Produkcja Telewizji Polskiej ukazuje biografię poetki od lat młodzieńczych, przedstawiając zarówno jej burzliwe losy, jak i realia Polski z tamtego okresu. Serial nie stroni także od tematów trudnych i kontrowersyjnych, jak problemy Osieckiej z nadużywaniem alkoholu.

Osiecka pije wódkę w ciąży! Szokująca scena w 9. odcinku serialu

W 9. odcinku trwa propaganda sukcesu Edwarda Gierka. Zaostrza się cenzura.. Piosenka Agnieszki o protestach grudniowych spotyka się z krytyką dygnitarzy partyjnych, a nad STS - em zbierają się czarne chmury. Agnieszka współpracuje z największymi gwiazdami polskiej sceny, takimi jak Maryla Rodowicz, Katarzyna Gaertner, ale nie dostaje żadnych nagród na festiwalach. Wydaje się, że życie prywatne Agnieszki nareszcie się ustabilizowało i jest szczęśliwa. Wraz z Danielem spodziewają się dziecka i planują budowę wspólnego domu.

Informacja o ciąży nie będzie jednak od początku dla Agnieszki szczęśliwa. Jak wynika ze zwiastuna 9. odcinka, poetka rozpłacze się i będzie miała nadzieję, że urodzi jej się syn, żeby 'Bóg oszczędził jednemu człowiekowi bycia dziewczyną'. W serialu ukaże się także wywołująca spore kontrowersje scena ciężarnej Osieckiej, która w barze popija wódkę. 

Osiecka - zwiastun odcinka 9
NAJNOWSZE