OSCARY 2013: Kristen Stewart

i

Autor: Bulls

OSCARY 2013: Kristen Stewart o kulach na gali rozdania Oscarów [ZDJĘCIA]

2013-02-25 11:21

 Kristen Stewart, gwiazda Sagi Zmierzch Przed Świtem pojawiła się na gali Oscarów 2013 w wyjątkowo złej formie. Aktorka poruszała się przy pomocy kul, a jej wygląd zaskoczył fanów. Na tak niekorzystną przemianę z pewnością wpłynęły problemy, z jakimi borykała się przez ostanie miesiące.

Kristen Stewart pojawiła się na gali Oscarów 2013. Wszyscy szybko zwrócili uwagę na fatalny wygląd gwiazdy. Aktorka poruszała się o kulach, miała podkrążone oczy i niedbale ułożoną fryzurę. Całą stylizację ratowała jedynie elegancka, biała suknia. Kristen nie może pozbierać się po miłosnych turbulencjach, jakich doświadczyła przez ostatnie miesiące. Rozstała się ze swoich chłopakiem Robertem Pattinsonem i związała się z Rupertem Sandersem, reżyserem filmu Królewna Śnieżka i Łowca, w którym aktorka zagrała główną rolę. Ze związku nic nie wyszło, a Kristen wygląda na samotną i nieszczęśliwą.

Saga Zmierzch Przed Świtem cz. 2 nie dostał Oscara, otrzymał za to inne wyróżnienie. Film nagrodzony został Złotą Maliną w kategorii Najgorszy Film Roku. Fanom pozostaje trzymać kciuki za szybkie zakończenie złej passy Kristen.

Oskary 2013 - relacja na żywo

EP

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE