Osaczony

i

Autor: David Olczak/ Polsat

Osaczony - ile odcinków liczy pierwszy sezon serialu Polsatu?

2022-02-09 15:02

W trakcie porannego joggingu Michał (Leszek Lichota) znajduje w lesie ciało sześcioletniego chłopca. Syna sąsiadki. Śledztwo w sprawie morderstwa prowadzi niezłomny detektyw Kron (Eryk Lubos), w myśl zasady, że ten kto znajduje ciało staje się pierwszym podejrzanym. Od tamtej chwili życie Michała zamienia się w koszmar. Media i sąsiedzi wydają na niego wyrok, żona też nie stoi zdecydowanie po jego stronie.

Osaczony - ile odcinków liczy pierwszy sezon serialu Polsatu? Z pozoru spokojne, senne, niczym niewyróżniające się osiedle domów jednorodzinnych pod Warszawą. W każdym domu na pozór normalna, szczęśliwa rodzina. Ale nic nie jest takie, jakim się wydaje. Z każdą chwilą Michał jest coraz bardziej osaczony. Aby wyrwać się z matni, będzie próbował udowodnić komuś innemu winę. A przecież w każdym domu może kryć się morderca.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Osaczony - ile odcinków?

„Osaczony” to 6 odcinkowy serial kryminalny, nie tylko o zbrodni, ale też o tajemnicy, namiętności, uczuciach i zdradzie. O wszystkim tym, co czasami nie pozwala nam zasnąć w nocy. W rolach głównych: Leszek Lichota, Eryk Lubos, Ilona Ostrowska, Maria Dębska. W pozostałych rolach: Mateusz Janicki, Wojciech Błach, Wojciech Kalarus, Adam Cywka, Maria Dejmek, Paweł Ławrynowicz, Mirosław Kropielnicki, Małgorzata Sadowska.

Sonda
Czy będziesz oglądać serial Osaczony?

Osaczony - kiedy oglądać?

Nowy serial kryminalny „Osaczony”, z Leszkiem Lichotą w roli głównej, emitowany będzie od 28 lutego o godz. 20:00 w filmowym paśmie Megahit. Dwa odcinki serialu będzie można oglądać o godz. 20:00 i 21:00 przez 3 kolejne poniedziałki. Produkcja, oparta na licencji australijskiej, została wyreżyserowana przez Macieja Dutkiewicza („Ślad”, „Na krawędzi”). Autorami polskiej wersji scenariusza są: Arkadiusz Borowik i Maciej Dutkiewicz. Za produkcję odpowiada TFP.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE