Andrzej Duda

i

Autor: AKPA

transmisja TV

Orędzie prezydenta 06.11.2023 - GODZINA. Transmisja przemówienia na żywo w TV i online

2023-11-06 18:28

Przemówienie prezydenta do narodu budzi wielkie emocje. Komu Andrzej Duda powierzy misję stworzenia polskiego rządu? Wszystko stanie się jasne już w poniedziałek, 6 listopada 2023 roku. Na ten dzień zaplanowano orędzie prezydenta do narodu. Znamy godzinę jego rozpoczęcia.

Spis treści

  1. Orędzie prezydenta 06.11 - GODZINA
  2. Orędzie prezydenta - transmisja w TV i online

Orędzie prezydenta 6.11 - godzina i transmisja przemówienia głowy państwa zastanawia wszystkich Polaków, którzy z niecierpliwością wyczekują dowiedzenia się, komu Andrzej Duda zdecydował się powierzyć misję stworzenia polskiego rządu. Kto zostanie premierem? Czy będzie to Mateusz Morawiecki, jak podejrzewano? Wszystko stanie się jasne już dzisiaj, w poniedziałek, 6 listopada 2023 roku. Wyczekiwane przemówienie prezydenta będzie transmitowane zarówno w telewizji, jak i w internecie. Oficjalnie poznaliśmy godzinę jego rozpoczęcia.

"Chłopi" z emisją w TV. Klasyk polskiego kina obejrzymy jeszcze w listopadzie!

Roksana Węgiel i Beata Kozidrak - jedyny taki wspólny wywiad

Orędzie prezydenta 06.11 - GODZINA

Godzina przemówienia prezydenta Andrzeja Dudy została potwierdzona w mediach społecznościowych. O tym, kto został wybrany przez niego premierem Polski, dowiemy się o godzinie 20:00.

Orędzie prezydenta - transmisja w TV i online

Przemówienie prezydenta Andrzeja Dudy będzie transmitowane we wszystkich kanałach informacyjnych, tj. TVP Info, TVN 24 i Polsat News oraz najprawdopodobniej na Facebooku Kancelarii Prezydenta.

QUIZ. Największe wpadki prezydentów Polski. Tego nie dało się zapomnieć?

Pytanie 1 z 15
Który z nich miał cierpieć na "pourazowy zespół przeciążeniowy goleni prawej" podczas wizyty w Charkowie?