Only one. Tylko jeden - o co chodzi w nowym programie Polsatu?

2019-12-09 14:10 kw
Only one. Tylko jeden
Autor: AP/Associated Press/East News

W 2019 roku na antenie Polsatu zadebiutowały nowe programy - Ninja Warrior Polska oraz Love Island. Wyspa miłości. Obie produkcje spotkały się z bardzo pozytywnym przyjęciem przez widzów i gromadziły przed telewizorami sporą publikę. Stacja nie zwalnia tempa - już w marcu będziemy mieli okazję obejrzeć pierwsze odcinki nowego show Only one. Tylko jeden. O co chodzi w nowym programie Polsatu? Poznajcie jego zasady.

Only one. Tylko jeden - o co chodzi w nowym programie Polsatu? W Polsce największymi stacjami telewizyjnymi niewątpliwie są TVN, Telewizja Polska oraz Polsat. Telewizje te na każdym kroku rywalizują ze sobą, aby przyciągać większą publikę od konkurencji. Jednym ze sposobów na to jest dodawanie do swojej oferty programowej coraz to nowszych produkcji, które zainteresują widzów. Polsat już wkrótce rozpocznie emisję nowego programu - Only one. Tylko jeden. Na czym będzie polegać?

Only one. Tylko jeden - o co chodzi w nowym programie?

Only one. Tylko jeden to nowe show Polsatu, które powstaje przy współpracy z redakcją sportową Telewizji Polsat. Udział w nim wezmą zawodnicy - amatorzy MMA. Zostaną oni zamknięci w jednym domu, dzięki czemu widzowie będą mieli okazję obserwować ich codzienne życie. Uczestnikami będzie dziesięciu mężczyzn, którzy rywalizują w jednej kategorii wagowej. O tym, kto zostaje w programie, a kto odpada, będą decydować walki, które odbywać się będą raz w tygodniu. Finał pierwszej edycji nowego show Polsatu odbędzie się na gali KSW. Zwycięzca zgarnie kontrakt z federacją KSW i opiekę nad dalszym rozwojem kariery.

Program ma być emitowany co piątek, począwszy od 6 marca 2020 roku. Odcinki show będzie można oglądać po Tańcu z Gwiazdami, około godziny 22.

NAJNOWSZE