Love Island

Oni znaleźli miłość na planie "Love Island. Wyspa miłości". Do dziś są razem!

Czy na wyspie miłości można znaleźć prawdziwą miłość? Oni udowadniają, że to możliwe! Poznaj pary z "Love Island. Wyspa miłości", które poznały się w randkowym show Polsatu i do dziś są razem. Oni znaleźli drugą połówkę w telewizji.

Spis treści

  1. "Love Island. Wyspa miłości" już od 4 lat w polskiej telewizji
  2. Pary z "Love Island. Wyspa miłości" – które przetrwały?
  3. Ile par z Love Island jest razem?
  4. Czy Beata i Kamil z "Love Island" się rozstali?
  5. Czy Sandra i Mateusz z "Love Island" są razem po programie?
  6. Jakie pary z "Love Island" są jeszcze razem?

"Love Island. Wyspa miłości" już od 4 lat w polskiej telewizji

"Love Island. Wyspa miłości" to popularny program telewizyjny typu reality show, który zadebiutował w Polsce w 2019 roku. Uczestnicy randkowego show to spragnieni miłości single i singielki. Wyspiątka, bo tak bohaterowie programu są określani przez produkcję, na jednej z malowniczych wysp mają szansę znaleźć prawdziwą miłość, ale także zdobyć popularność i wygrać 100 tysięcy złotych.

Program "Love Island" emitowany jest w wielu krajach, w tym w Polsce, gdzie doczekał się już 7 edycji. Gospodynią randkowego reality show jest Karolina Gilon. Od 2023 roku program emitowany jest w telewizyjnej Czwórce. Wcześniej mogliśmy go oglądać na antenie Polsatu.

Miłosne przygody pięknych i młodych cieszą się dużą popularnością. W programie nie brakuje emocji, zaskoczeń i niespodzianek. Uczestnicy mają za zadanie nawiązywać znajomości i budować relacje, a poprzez codzienne aktywności i wyzwania, decydować, kogo chcą poznać lepiej, a z kim jest im nie po drodze. Fani mają możliwość głosowania na swoje ulubione pary. Niektóre decyzje wyspiątek są szeroko komentowane w sieci.

Pary z "Love Island. Wyspa miłości" – które przetrwały?

Widzowie randkowego reality show nieraz byli świadkami wielu skrajnych emocji – obserwowali miłosną grę uczestników i to, jak rodzą się prawdziwe uczucia. Na planie "Love Island. Wyspa miłości" można znaleźć miłość, czego najlepszym dowodem są m.in. Magda Karwacka i Igor Łubkowski, czyli uczestnicy 2. edycji "Love Island. Wyspa miłości".

Czytaj też: Adam i Marta z "Love Island" rozstali się! Co się stało?

Ile par z Love Island jest razem?

Co najmniej dziewięć par znalazło szczęście na wyspie miłości. Oto przykłady udanych związków, które narodziły się w "Love Island”. 

  • Magda Karwacka i Igor Łubkowski z 2. edycji,
  • Sandra Dorsz i Mateusz Świerczyński z 7. edycji,
  • Wiktoria Reglińska i Sebastian Kalinowski z 6. edycji,
  • Magdalena Lichota i Wiktor Biernacki z 4. edycji.

Czy Beata i Kamil z "Love Island" się rozstali?

Znany z "Warsaw Shore" Kamil Jagielski, znalazł na wyspie miłości swoją drugą połówkę. Jego związek z Beatą Kurpas rozwija się w najlepsze. Para z 7. edycji "Love Island" chętnie dzieli się wspólnymi zdjęciami w sieci.

Czy Sandra i Mateusz z "Love Island" są razem po programie?

Sandra Dorsz i Mateusz Świerczyński to finaliści 7. edycji "Love Island. Wyspa miłości". Wielu sądziło, że udawali miłość, aby wygrać, ale prawda okazała się zgoła inna. Choć internauci nie wierzyli w ich uczucie, to Sandra i Mateusz nadal są razem, czego dowodem są ich najnowsze zdjęcia na Instagramie.

Jakie pary z "Love Island" są jeszcze razem?

Komu jeszcze udało się stworzyć prawdziwe związek po "Love Island. Wyspa miłości"? W naszej galerii znajdziesz pary, które poznały się w randkowym show i do dziś są razem. Jak ułożyli sobie życie po programie?