One Night Squad

i

Autor: Materiały Prasowe

One night squad - 1. odcinek nowego reality show 4.06.2021. Gdzie i o której oglądać?

2021-06-04 16:29

One night squad to nowy reality show TVN. Można w nim zobaczyć znane widzom twarze. Pojawiają się tam gwiazdy takich programów jak Hotel Paradise, Top Model, Big Brother czy Warsaw Shore. Od jakiegoś czasu show można oglądać na Player.pl, ale w piątek 4.06.2021 One night squad zadebiutuje także w telewizji. Gdzie i o której obejrzeć pierwszy odcinek?

One night squad to program, który przedstawia dalsze losy bohaterów innych znanych w Polsce programów typu reality show. Na ekranie można zobaczyć takie twarze jak Anastasiya Yandaltsava, Ata Postek, Ania Adamczyk, Ada Śledź, Madzia Wójcik, Łukasz Karpiński, Mikołaj Jędruszczak, Damian „Stifler” Zduńczyk, Piotr „Pedro” Polak oraz Michał Baryza. Przyzwyczajeni do życia na spontanie, gotowi na różne wyzwania, mogą jednak lekko się zdziwić. Tutaj wejdą na drogę prawdziwej rywalizacji. W grupie złożonej z mocnych osobowości iskrzy już od początku. Kto z kim znajdzie wspólny język? Kto od razu się polubi, a gdzie od początku będą tarcia i spięcia? Klienci serwisu Player.pl już mieli okazję się o tym przekonać, ale teraz czas na widzów. Kiedy oglądąć One night squad?

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

One night squad - premiera w telewizji

Telewizyjna premiera programu One night squad obędzie się w piątek 4.06.2021. Reality show zastąpi Hotel Paradise, a więc emitowane będzie na tym samym kanale i o tej samej godzinie. Oznacza to, że odcinki będzie można oglądać na kanale TVN7 o godzinie 20:00. Wcześniej będą dostępne dla użytkowników premium Player.pl.

Reality show TVN

TVN to stacja telewizyjna, która od zawsze jest znana z dużej oferty rozrywkowej. Ich wielki sukces na początku lat 2000 rozpoczął się dzieki programowi Big Brother. Później pojawiły się takie formaty jak Agent, Wyprawa Robinson i Azja Express. W ostatnich latach popularność zdobyły show Hotel Paradise, Top Model, Ślub od pierwszego wejrzenia i Projekt Lady.