Ojciec Mateusz 2019: powtórki serialu TVP 1. Kiedy, gdzie i o której oglądać?

2019-09-11 13:09
Ojciec Mateusz 2019: powtórki serialu TVP 1. Kiedy, gdzie i o której oglądać?
Autor: Materiały TVP Ojciec Mateusz 2019: powtórki serialu TVP 1. Kiedy, gdzie i o której oglądać?

Sandomierz to malowniczo położone miasteczko, w którym na pierwszy rzut oka czas płynie wolniej, a życie wydaje się spokojniejsze. Jednak nawet tutaj przestępcy nie śpią. Policjanci z sandomierskiej komendy mają pełne ręce roboty. Kiedy, gdzie i o której oglądać powtórki serialu Ojciec Mateusz?

Ojciec Mateusz 2019: powtórki serialu TVP 1. Kiedy, gdzie i o której oglądać? Policjanci z sandomierskiej komendy mają pełne ręce roboty. Inspektor Możejko z poczciwymi aspirantami próbują zaprowadzić porządek, jednak nie wszystkie poszlaki w śledztwach wydają się oczywiste. W rozwiązywaniu kryminalnych zagadek pomaga im ksiądz Mateusz, który nie tylko stanowi oparcie dla lokalnej społeczności, ale posiada rzadki, detektywistyczny talent. Opiekę nad sandomierską plebanią sprawuje wiecznie roztargniona Natalia. Razem z babcią Lucyną stanowią duet, który niemal za każdym razem wywołuje uśmiech. Kiedy, gdzie i o której oglądać powtórki serialu Ojciec Mateusz?

Ojciec Mateusz 2019: POWTÓRKI w TV

Serial Ojciec Mateusz możecie oglądać w czwartkowe wieczory o godzinie 20:35 na antenie TVP 1. Jeżeli nie udało Wam się zobaczyć premierowego odcinka produkcji, to nie musicie się martwić. Powtórki będą emitowane w sobotę o godzinie 16:05.

Ojciec Mateusz 2019: POWTÓRKI online

Ojciec Mateusz jest dostępny również w internecie. Po emisji każdego odcinka, serial możecie obejrzeć na platformie vod.tvp.pl.

NAJNOWSZE