Od nowa - sezon 2. Powstaną kolejne odcinki serialu HBO?

2020-10-27 19:40 AW
Od nowa (The Undoing) w HBO. Kiedy premiera serialu z Nicole Kidman i Hugh Grantem?
Autor: Materiały prasowe HBO Od nowa (The Undoing) w HBO. Kiedy premiera serialu z Nicole Kidman i Hugh Grantem?

Od nowa jest to opowieść o Grace i Jonathanie Fraserach (w ich rolach Nicole Kidman i Hugh Grant), którzy żyją tak, jak zawsze chcieli. Grace odnosi sukcesy jako terapeutka, kończy właśnie swoją pierwszą książkę. Jednak kilka tygodni przed publikacją jej życie nagle zostaje wywrócone do góry nogami – znika jej kochający mąż, który jak się okazuje nie był tym, za kogo go uważała. Na domiar złego sprawa ma charakter publiczny. W obliczu tych wydarzeń Grace musi zbudować swój świat od nowa – dla siebie i swojego syna (Noah Jupe).

Od nowa - sezon 2. Powstaną kolejne odcinki serialu HBO? Serial Od nowa (The Undoing) to nowa produkcja HBO, na podstawie powieści Jean Hanff Korelitz, z Nicole Kidman i Hugh Grantem w rolach głównych. Reżyserką produkcji jest Susanne Bier, a twórcą scenariusza David E. Kelley. Pierwszy odcinek serialu miał premierę 25 października 2020.

Od nowa - sezon 2. Powstaną kolejne odcinki serialu HBO?

Twórcą i showrunnerem serialu jest David E. Kelley (serial HBO Wielkie kłamstewka), który odpowiada za scenariusz produkcji. Reżyserką serialu jest wielokrotnie nagradzana Susanne Bier. W rolach głównych zobaczymy: wyróżnioną Emmy, Oscarem oraz Złotym Globem Nicole Kidman (serial HBO Wielkie kłamstewka) i nominowanego do nagrody Emmy Hugh Granta (serial Skandal w angielskim stylu). 

Póki co serial Od nowa określany jest jako 'miniserial', co z reguły oznacza, że planowany jest wyłącznie jeden sezon. Jednak inna produkcja tego twórcy, Wielkie kłamstewka, początkowo też miała mieć tylko jeden sezon, jednak popularność serialu sprawiła, że twórcy zdecydowali się na kontynuację. Jak na razie przyszłość Od nowa nie jest jeszcze przesądzona, a twórcy z pewnością podejmą decyzję po ocenie oglądalności wszystkich odcinków. Finał serialu zaplanowany jest na 29 listopada 2020.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE