Ocalić od zapomnienia - POWTÓRKA. kiedy i gdzie obejrzeć?

2021-10-26 16:33 Adrian Rybak
Krzysztof Krawczyk
Autor: wbf

Koncert „Ocalić od zapomnienia” w dniu Wszystkich Świętych w Polsacie. 1 listopada, w dniu Wszystkich Świętych, Telewizja Polsat zaprasza na wyjątkowy koncert upamiętniający artystów, którzy już odeszli, ale dzięki swojej muzyce wciąż żyją w naszych sercach. Nie każdy będzie mógł jednak obejrzeć wydarzenie na żywo. Czy będzie powtórka?

Ocalić od zapomnienia - POWTÓRKA. kiedy i gdzie obejrzeć? Koncert Ocalić od zapomnienia będzie muzyczną podróżą wypełnioną wspomnieniami o wspaniałych polskich artystach, których wielkie przeboje pozostaną z nami na zawsze. Najpopularniejszy polski protest song Dziwny jest ten świat zaśpiewa Krzysztof Cugowski, a ponadczasową Kocham wolność wykona zespół Organek. Ania Rusowicz w duecie z Kubą Badachem przypomną jedną z najpiękniejszych kompozycji Zbigniewa Wodeckiego do słów Wojciecha Młynarskiego Lubię wracać tam, gdzie byłem. Nie zabraknie utworu z repertuaru zmarłego w tym roku Krzysztofa Krawczyka. Jego hit Chciałem być zaśpiewa Krzysztof Kiljański. Usłyszymy też Krakowski spleen Kory w interpretacji Igora Herbuta. Na białostockiej scenie wystąpią również: Paweł Domagała, Maryla Rodowicz, Justyna Steczkowska, Sebastian Riedel, Katarzyna Mosek, Jan Młynarski, Sebastian Karpiel-Bułecka, Felicjan Andrzejczak. Artystom będzie towarzyszyć orkiestra pod batutą Tomasza Szymusia.

Cleo i Maryla Rodowicz wyśpiewały nam wszystko!

Ocalić od zapomnienia - powtórka w TV i online

Ocalić od zapomnienia na żywo będzie można obejrzeć w poniedziałek 1 listopada o 20:00 na antenie Polsatu. Nie każdy jednak będzie mógł obejrzeć program. Dla tych osób mamy dobre informacje. Wydarzenie będzie dostępne także w polsatgo.pl. Nie ma jednak informacji o powtórce w telewizji.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE