Obserwowani - kiedy ostatni odcinek serialu w TV4?

2021-05-28 13:56 AW
Obserwowani
Autor: Materiały Prasowe

Czy żyjemy już w świecie Big Brothera? Czy możemy jeszcze wierzyć w to co widzimy? Czy opleceni siecią monitoringu jesteśmy bezpieczni? Czemu ufać poszukując prawdy – ludzkiej pamięci, relacjom świadków, autorytetowi kluczowych instytucji czy nagraniom z rejestratorów wideo? Czy spektakularny rozwój technologii może okazać się koszmarną pułapką?

Obserwowani - kiedy ostatni odcinek serialu w TV4? Pytania, które prześladują bohaterów serialu „Obserwowani” przyprawiły o gęsią skórkę miliony widzów, których przykuł do ekranu brytyjski hit. To thriller, który nie tylko wciąga bez reszty, ale też zmienia spojrzenie na współczesny świat, o czym już w czerwcu będą mogli się przekonać widzowie Czwórki.

Obserwowani - kiedy ostatni odcinek serialu w TV4?

Shaun Emery (Callum Turner), żołnierz skazany za zabicie jeńca w Afganistanie, wychodzi z więzienia po głośnej rozprawie apelacyjnej, podczas której jego adwokat podważa kluczowy dowód, jakim było nagranie z kamery taktycznej. Wieczorem Shaun świętuje z przyjaciółmi i nie może się doczekać następnego dnia, który ma spędzić z córeczką, ale jego plany zostają brutalnie przekreślone, gdy policja dostaje pewne nagranie z miejskiego monitoringu. Emery zostaje aresztowany i znów musi walczyć o wolność. Śledztwo w jego sprawie prowadzi ambitna komisarz Rachel Carey (Holliday Grainger), która trafia na trop wielopoziomowego spisku, w jakim niezwykle skutecznym narzędziem okazują się zmanipulowane materiały wideo i fake newsy.

Serial - w oryginale zatytułowany „The Capture” - powstał w 2019 r. dla BBC, a jego reżyserem, scenarzystą i współproducentem jest laureat nagrody BAFTA Ben Chanan, twórca m.in. takich seriali jak znakomity „Zaginiony”, „Cyberszantaż” czy „Upadek królestwa”. Na jego polską premierę w telewizji ogólnodostępnej stacja zaprasza 5 czerwca. Co sobotę będzie można oglądać dwa odcinki „Obserwowanych” – o godz. 20.00 i 21.00. Ostatni odcinek powinien ukazać się 26 czerwca.

QUIZ: Jesteś prawdziwym TELEMANIAKIEM? Znasz te seriale?

Pytanie 1 z 15
Jej śmierć w kartonach wstrząsnęła całą Polską. Jak miała na imię tragicznie zmarła bohaterka serialu "M jak Miłość"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE