O mnie się nie martw - sezon 12, odcinek 1. Kiedy i o której w TVP?

2020-02-20 15:39
O mnie się nie martw
Autor: Materiały TVP

Pierwszy sezon serialu O mnie się nie martw trafił do emisji już prawie 6 lat temu i z miejsca stał się hitem wśród widzów. Wielu osobom bardzo przypadła do gustu ciepła, rodzinna opowieść o ludziach i ich codziennych problemach. Początkowo fabuła O mnie się nie martw skupiała się na losach Igi Małeckiej, jednak wcielająca się w nią Joanna Kulig postanowiła odejść z serialu w 2019 roku.

O mnie się nie martw - sezon 12, odcinek 1. Kiedy i o której w TVP? Od kiedy nowe odcinki trafią do emisji? Odpowiedzi na te pytania szuka wielu fanów serialu Telewizji Polskiej. Mimo że Joanna Kulig, której bohaterka była uwielbiana przez widzów, odeszła z O mnie się nie martw, serial nadal cieszy się ogromną popularnością.

O mnie się nie martw - sezon 12, odcinek 1. Kiedy i o której w TVP?

Sezon 12, który już od pewnego czasu jest oficjalnie potwierdzony przez Telewizję Polską, trafi do emisji już na początku marca. Widzowie będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek już w poniedziałek 2 marca o godzinie 21:50. Kolejne odcinki będzie można oglądać co tydzień.

Jak dowiedział się serwis Wirtualnemedia, do nowych odcinków dołączył m.in. Jacek Knap, aktor znany m.in. z filmu Miłość jest wszystkim czy serialu Zawsze warto. Knap ma wcielić się w postać Artura Szulca, który zastąpi w kancelarii Sylwie w czasie jej urlopu macierzyńskiego.

NAJNOWSZE