O mnie się nie martw sezon 11 - zmiana emisji! Kiedy oglądać nowe odcinki? Dzień i godzina emisji

2019-08-12 13:51
O mnie się nie martw sezon 11 - kiedy emisja?
Autor: Materiały prasowe TVP O mnie się nie martw sezon 11 - kiedy emisja?

O mnie się nie martw wraca z nowymi odcinkami! Widzów czekają nie tylko nowe przygody bohaterów, ale także zmiana dnia i godziny emisji ulubionego serialu! Kiedy i o której godzinie oglądać O mnie się nie martw sezon 11? Sprawdźcie, co wiadomo na temat zmian w ramówce TVP 2.

O mnie się nie martw to serial, który zadebiutował w 2014 roku i doczekał się aż 10 sezonów! A to nie wszystko! Produkcja podbiła serca widzów i Telewizja Polska nie myśli o rozstaniu się z kurą znoszącą złote jajka. O mnie się nie martw emitowany w TVP 2 to ciepły, pełen humoru i emocji serial komediowy, w którym zderzają się dwa światy: zwykłych ludzi żyjących od pierwszego do pierwszego oraz bogatych prawników. Główna bohaterka to dwukrotna rozwódka z dwójką dzieci, bez wykształcenia i bez pracy, która mówi prawdę prosto w oczy. Los łączy ją z młodym, zdolnym adwokatem, który traktuje życie jak wieczną imprezę. Po wakacjach 2019 produkcja wróci na antenę telewizyjnej "Dwójki" z 11. sezonem.

O mnie się nie martw sezon 11 - kiedy?

Serial O mnie się nie martw zmienia dzień i godzinę emisji! Dotychczas losy bohaterów mogliśmy śledzić w piątkowe wieczory. Teraz produkcja emitowana będzie w poniedziałki od razu po M jak miłość, o godzinie 21:50. Premiera nowych epizodów już we wrześniu! Skąd ta zmiana? Prezes TVP argumentuje zmianę w ramówce szansą na lepszą oglądalność O mnie się nie martw. Przypomnijmy, że po telewizyjnej premierze nowe odcinki serialu trafią także do internetu na stronę vod.tvp.pl.

NAJNOWSZE