Nowogard - Bistro gniecione. Co po Kuchennych rewolucjach? Czy restauracja istnieje?

2020-06-29 16:07 aw
Kuchenne rewolucje
Autor: Materiały Prasowe

Waldek początkowo pracował przez lata w różnych restauracjach na zmywaku. W końcu zaczął marzyć o własnym, choćby niedużym lokalu. Skromny budżet mężczyzny i ogromna pasja zrodziły pomysł na bar z pierogami. Z biegiem czasu sytuacja finansowana była coraz gorsza. Pierogarnia nie przynosiła dochodów, a siostra Waldka znalazła inną stałą pracę. Skromne dochody wystarczały ledwo na zakup produktów i stałe opłaty. Samotna walka z rzeczywistością i brak pieniędzy spowodowały, że Waldek stracił wiarę w sukces

Nowogard - Bistro gniecione. Co po Kuchennych rewolucjach? Czy restauracja nadal istnieje? Właścicielowi brakowało pomysłów, na to, co zmienić w barze, żeby wreszcie mógł normalnie zarabiać i żyć bez widma katastrofy finansowej nad głową. Ostatnią szansą w walce o marzenia była Magda Gessler. Czy jej pomoc faktycznie przyniosła upragniony sukces?

Nowogard - Bistro gniecione. Co po Kuchennych rewolucjach? Czy restauracja istnieje?

Odcinek z Nowogardu premierowo emitowany był 2 maja 2019 roku. Po paru tygodniach od wizyty Magdy Gessler właściciel przyznał, że jego sytuacja finansowa znacznie się poprawiała, a w restauracji jest pełno gości. Restauratorka niestety skrytykowała część z zaserwowanych jej dań - między innymi pierogi, które miały być popisową potrawą lokalu. Koniec końców Magda oceniła rewolucję jako nie w pełni udaną.

Niestety, wszystko wskazuje na to, że w tym przypadku restauratorka również miała rację. Jak podaje serwis eKurier, zaledwie kilka miesięcy po emisji odcinka Bistro gniecione zostało zamknięte, a w jego miejscu powstał kebab, który prowadził już zupełnie inny właściciel. Po Bistrze gniecionym nie ma także już śladu na Facebooku ani w firmach Google.

Oni znikną z "M jak miłość"! Wielkie zmiany w serialu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE