Nowe "Igrzyska Śmierci" powstają w Polsce? Gwiazdy filmu zauważone w jednym z polskich miast

2022-08-12 12:42 Leon Pietrzak
Igrzyska Śmierci / Jennifer Lawrence
Autor: Murray Close/Lionsgate/Courtesy Everett Collection/ EAST NEWS

Nadchodzą kolejne Igrzyska Śmierci! Jakiś czas temu wystartowały zdjęcia do prequela popularnej adaptacji Suzanne Collins i wygląda na to, że film jest kręcony w Polsce. Gdzie pojawili się aktorzy?

Prequel Igrzysk Śmierci to film, na który czekają wszyscy fani pierwowzoru. Kolejną produkcję zatytułowano "Ballada ptaków i węży". O kolejnym filmie w świecie Igrzysk wiemy już właściwie od jakiegoś czasu. Wiadomo, że jedną z głównych ról zagra Rachel Zegler, którą widzowie mogą kojarzyć z musicalu "West Side Story" od Stevena Spielberga. Co więcej! Prequel dostał już nawet pierwszy oficjalny teaser, który oczywiście udostępniamy poniżej. Wielu fanów może również zainteresować fakt, że tytuł jest kręcony w Polsce! Kto wie, czy przypadkiem nie minęliście się z główną bohaterką na ulicy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ród smoka: co gwiazdy Gry o tron sądzą na temat prequela? "To będzie dziwne doświadczenie"

DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9

Igrzyska śmierci w Polsce

Wiele mówiło się o tym, że nadchodzący prequel będzie nagrywany w naszym kraju, ale wcześniej to były tylko plotki. Teraz okazuje się, że faktycznie ekipa filmowa zawitała do Polski, by zrealizować zdjęcia do "Ballady ptaków i węży". Jedna z głównych bohaterek dodała kilka tygodni temu zdjęcie z Wrocławia z dopiskiem "kadry z Polski". Gwiazdy były widziane głównie w Hali Stulecia i okolicach. Wiemy również, że film będzie kręcony na terenie Niemiec.

Ballada ptaków i węży - kiedy premiera?

Prequel będzie rozgrywał się kilkadziesiąt lat przed wydarzeniami z pierwowzoru. Młody, przyszły prezydent Corolianus Snow zostanie zwerbowany do zostanie mentorem podczas 10. edycji Igrzysk. Będzie partnerował dziewczynie z Dystryktu 12 - Licy Gray Baird, co stanie się dla niego ogromnym wyzwaniem. Niedługo później rozpocznie się kolejna krwawa walka. Premiera filmu została zaplanowana na 17 listopada 2023.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE