NOT ANOTHER CELEBRITY MOVIE - zobacz trailer komedii o Justinie Bieberze! [VIDEO]

2012-12-27 11:17
Not Another Celebrity Movie
Autor: materiały prasowe

NOT ANOTHER CELEBRITY MOVIE to komedia w stylu Ocean's Eleven! Film opowiada historię, w której gwiazdy Hollywood chcą porwać Justina Biebera na życzenie Charliego Sheena, który uważa, że Justin jest jego biologicznym synem! Zobacz zwiastun na Eska Cinema!

NOT ANOTHER CELEBRITY MOVIE to komedia w stylu Ocean's Eleven! Film opowiada historię, w której gwiazdy Hollywood chcą porwać Justina Biebera na życzenie Charliego Sheena, który uważa, że Justin jest jego biologicznym synem!

Role hollywoodzkich celebrytów takich jak Angelina Jolie, Brad Pitt, Charlie Sheen, George Clooney, Lady Gaga, Justin Timberlake, Ashton Kutcher i wielu innych zagrają ich sobowtórzy!

W filmie nie pojawi się niestety sam Justin Bieber. Jego rolę także odegra sobowtór. Jednak mimo tego komedia NOT ANOTHER CELEBRITY MOVIE zapowiada się całkiem nieźle!

Premiera NOT ANOTHER CELEBRITY MOVIE - już w lutym 2013 w trakcie festiwalu filmowego w Berlinie. Zobacz zwiastun na Eska Cinema!

Nie czytałeś jeszcze?

>>> JUSTIN BIEBER będzie miał swój serial!

al

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE