Ninja Warrior Polska 2020 - FINAŁ. Kiedy ostatni odcinek 2. sezonu?

2020-09-30 18:00 AW
Ninja Warrior
Autor: materiały prasowe

Wciągający od pierwszej minuty program udowadnia, że niemożliwe nie istnieje, a ludzkie granice wytrzymałości są wyłącznie po to, aby je przekraczać! Aby zdobyć tytuł polskiego Ninja i nagrodę w wysokości 150 000 tysięcy złotych, uczestnicy mają do pokonania wyjątkowo trudny tor - 32 przeszkody na odcinku 150 metrów. Tor tworzą różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny.

Ninja Warrior Polska 2020 - FINAŁ. Kiedy ostatni odcinek 2. sezonu? W drugim sezonie Ninja Warrior Polska zmagania uczestników niezmiennie komentują dziennikarz i komentator Polsat Sport Jerzy Mielewski oraz zawodnik MMA Łukasz „Juras” Jurkowski. Do teamu dołączyła także Karolina Gilon. Odcinki emitowane są w każdy wtorek, począwszy od 1 września.

Ninja Warrior Polska 2020 - FINAŁ. Kiedy ostatni odcinek 2. sezonu?

Do tej pory tylko 9 śmiałkom na świecie udało się dotrzeć do końca, pokonać najważniejszą przeszkodę i zdobyć legendarną Górę Midoriyama. Podczas pierwszej polskiej edycji Ninja Warrior Polska, emitowana w Polsacie jesienią 2019 roku, nie było zwycięzcy. Najdalej na torze przeszkód zaszedł Jakub Zawistowski. Tytuł polskiego Ninja nie został zatem zdobyty! Czy w kolejnej edycji show to się w końcu zmieni – o tym przekonamy się już niebawem. Finałowy odcinek programu ma zostać wyemitowany 13 października 2020.

QUIZ. Jaka to melodia? W programie po jednej nutce, u nas po... jednym wersie. Poradzisz sobie?

Pytanie 1 z 10
"Siedem dziewcząt z Albatrosa, tyś jedyna..."- to wers z piosenki:
Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE