Ninja Warrior Polska 2 edycja powstanie? Co wiadomo na temat nowych odcinków?

2019-10-18 9:53
Ninja Warrior Polska 2 edycja powstanie? Co wiadomo na temat nowych odcinków?
Autor: Screen z youtube.com/watch?v=kL3W5J5zXJA Ninja Warrior Polska 2 edycja powstanie? Co wiadomo na temat nowych odcinków?

Wysportowani zawodnicy, którzy chcą się zmierzyć z najbardziej morderczym torem na świecie. Ninja Warrior Polska, to show które mrozi krew w żyłach. Pierwszą edycję wygrał Jakub Zawistowski. Czy powstanie druga odsłona polsatowskiego programu?

Ninja Warrior Polska 2 edycja powstanie? Co wiadomo na temat nowych odcinków? Telewizyjne show, który było emitowane jesienią 2019 w Telewizji Polsat. Zwycięzcą został Jakub Zawistowski. Show oparte jest na japońskim formacie Ninja Warrior, które bije rekordy popularności na całym świecie. Prowadzącą pierwszą edycję w Polsce była Aleksandra Szwed, a komentatorami Jerzy Mielewski i Łukasz Juras Jurkowski. Czy powstanie 2 edycja Ninja Warrior Polska? Co już wiadomo o nowym odcinkach? Wszystkie szczegóły w artykule poniżej!

Ninja Warrior Polska 2 edycja powstanie?

Ninja Warrior Polska w Telewizji Polsat mogliście oglądać w każdy wtorek o godzinie 20:05. Siedmioodcinkowe show, miało za zadanie wyłonić najbardziej sprawnego fizycznie i psychicznie zawodnika z naszego kraju, który otrzyma prestiżowy tytuł Ninja Warrior. Czy powstanie Ninja Warrior Polska 2? Według naszych informacji powstanie druga edycja Ninja Warrior Polska. Można już zgłosić się na casting, wystarczy wypełnić ankietę na stronie Polsatu. Ninja Warrior Polska 2 będziemy mogli oglądać wiosną 2020 roku.

Ninja Warrior Polska - kto wygrał program?

15 października 2019 roku w trakcie ostatniego odcinka programu Ninja Warrior Polska został Jakub Zawistowski. Finałowy odcinek możecie obejrzeć na platformie ipla.tv.

NAJNOWSZE