Niewolnica Isaura - jak wygląda teraz Lucelia Santos? Gwiazda słynnej telenoweli ma już 65 lat

2022-06-22 16:19

Niewolnica Isaura to tytuł, który z pewnością kiedyś słyszeli wszyscy. To jedna z najpopularniejszych telenowel w historii polskiej telewizji, a grająca główną rolę aktorka była w naszym kraju wielką gwiazdą. Teraz Lucelia Santos ma już 65 lat. Jak aktualnie wygląda słynna Isaura? Zobacz jej nowe zdjęcia!

Niewolnica Isaura to brazylijska telenowela, która w polskiej telewizji miała premierę w 1985 roku. Była to pierwsza produkcja tego gatunku, którą mieli okazję zobaczyć polscy widzowie. Tytułowa Isaura była młodą niewolnicą, która zmuszana była do pracy na plantacji bawełny w jednej z brazylijskich posiadłości. Dziewczyna była inna niż inni niewolnicy. Umiała pisać, czytać, śpiewać, tańczyć i znała języki obce. Dzięki temu zdobyła zaufanie Ester Almeidy, właścicielki gospodarstwa. Ich relacja zmienia się jednak na gorsze, kiedy wraca Leoncio, syn Ester. Młody mężczyzna zakochuje się w Izaurze. Na drodze do ich szczęścia stają różnice społeczne. W rolę Izaury wcielała się aktorka Lucelia Santos. Sprawdź, jak teraz wygląda.

ZOBACZ TAKŻE: Telenowele kostiumowe, które lata temu podbiły Polskę. Pamiętacie je?

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Lucelia Santos - jak wygląda w 2022?

Aktorka Lucelia Santos miała 19 lat, kiedy po raz pierwszy weszła na plan telenoweli Niewolnica Isaura. Od tamtej pory minęło już 46 lat i gwiazda bardzo się zmieniła. Jak aktualnie wygląda? Jej najnowsze zdjęcia znajdziecie w galerii, którą zamieszczamy niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Bolivar - ile odcinków liczy i kiedy oglądać w TVP1?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE