Nietykalni: zobacz zwiastun najśmieszniejszej komedii roku!

2012-03-19 14:34
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Zobaczcie koniecznie polski trailer komedii "Nietykalni", jednej z największych filmowych sensacji ostatnich miesięcy w Europie! Do tej pory zobaczyło ją 25 milionów widzów i liczba ta cały czas rośnie. Za porywającą rolę w tym filmie Omar Sy otrzymał nagrodę Cezara pokonując Jeana Dujardina, zdobywcę Oscara za występ w "Artyście".

Komedia "Nietykalni" opowiada historię, która zdarzyła się naprawdę. Sparaliżowany, na skutek wypadku, milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia. Zderzenie dwóch skrajnie różnych światów daje początek szeregowi niewiarygodnych przygód i przyjaźni, która uczyni ich... nietykalnymi!

"Nietykalni" są najbardziej kasowym francuskim filmem ostatnich lat. Ma powstać również amerykański remake, do którego prawa nabył słynny producent Harvey Weinstein.

Polscy widzowie będą mogli oglądać "Nietykalnych" w kinach od 13 kwietnia.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE