Niepełnosprawni stworzyli parodię Domu z papieru. W ten sposób zbierają na szczytny cel!

Podopieczni Oczami Brata
Autor: YouTube/Fundacja Oczami Brata

Ostatni sezon serialu Dom z papieru jest już dostępny dla użytkowników platformy Netflix. W tym samym dniu swoją premierę miała również niezwykła parodia tego międzynarodowego hitu, gdzie w głównych rolach nie widzimy znanych youtuberów czy aktorów, a osoby z niepełnosprawnością. W ten sposób chcieli oni zachęcić do wsparcia bardzo ważnej inicjatywy.

Dom z papieru - parodia, która właśnie zadebiutowała w sieci, z pewnością nikogo nie pozostawi obojętnym. W tym samym dniu, w którym premierę miał długo wyczekiwany piąty, a zarazem ostatni sezon międzynarodowego hitu Dom z papieru, na oficjalnym kanale częstochowskiej fundacji Oczami Brata pojawiła się jego poruszająca parodia. Podobnie do wszystkich członków La Bandy, której przewodzi tajemniczy Profesor, podopiecznym fundacji także przyświeca bardzo ważny cel, którym jest zbudowanie domu dla wszystkich potrzebujących osób z niepełnosprawnościami. W trwającej blisko 10 minut parodii ekipa Profesora nie urządza napadu na mennice, ani na żaden z hiszpańskich banków, a na częstochowskie muzeum. Takiego zakończenia nikt się jednak nie spodziewał!

Sonda
Czy uważasz, że Dom z Papieru powinien zakończyć się na pierwszych dwóch sezonach?

Dom z papieru - parodia w szczytnym celu

Niewiele brakowało, by La Bandzie udało się zebrać pieniądze na dokończenie budowy domu. Przypadkowe zdarzenie ze św. Mikołajem i pomylenie worków sprawiło, że podopieczni Oczami Brata muszą poprosić o pomoc was, internautów. Na stronie www.siepomaga.pl dalej trwa zbiórka, za pośrednictwem której możecie wpłacać datki na konto fundacji, a tym samym przyczynić się do powstania domu przystosowanego dla osób z niepełnosprawnościami. Bynajmniej nie z papieru.

Viki Gabor o porównaniach do Ariany Grande. Mocne słowa!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE