Nieobecni sezon 2 - obsada. Mila i Fillip wrócą! O czym będzie druga odsłona serialu Player?

2021-03-04 14:48 ek
Nieobecni - Piotr Głowacki
Autor: x-news

Kolejna produkcja Player Original ponownie okazała się strzałem w dziesiątkę. Najnowszy tytuł w bibliotece - Nieobecni, spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony widzów i jest w czołówce najczęściej oglądanych pozycji w serwisie. W związku z ogromnym sukcesem Player już podjął decyzję o kontynuacji serialu. Premierowe odcinki drugiej serii zadebiutują na platformie najprawdopodobniej w 2022 roku.

Nieobecni sezon 2 - obsada. Mila i Fillip wrócą! O czym będzie druga odsłona serialu Player? Nieobecni to poruszający serial obyczajowy z wątkiem śledczym, do którego scenariusz napisało samo życie - przypadki najgłośniejszych zaginięć w Polsce. W pierwszym, składającym się z 10 odcinków, sezonie widzowie towarzyszą Mili, popularnej tancerce i performerce, która przyjeżdża na Święta Bożego Narodzenia do rodzinnego Kasprowa i orientuje się, że jej bliscy zniknęli. Rozpoczyna się wyścig z czasem, w którym pojawia się coraz więcej niewiadomych. W tym trudnym momencie Mila poznaje Filipa Zacharę, ekscentrycznego, będącego w spektrum autyzmu, podkomisarza z Poszukiwań Centrum Osób Zaginionych

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Nieobecni sezon 2 - obsada

W pierwszym sezonie Nieobecnych w główne role - Mili Gajdy i Filipa Zachary - wcielili się Justyna Wasilewska oraz Piotr Głowacki, który zachwycił swoją kreacją podkomisarza będącego w spektrum autyzmu. Na ekranie pojawili się również między innymi: Iza Kuna, Danuta Stenka, Anna Dymna, Grzegorz Damięcki, Zbigniew Stryj, Tomasz Włosok, Łukasz Garlicki i Mateusz Czułowski. Promocji pierwszej odsłony Nieobecnych towarzyszyła akcja społeczna we współpracy z Fundacją ITAKA, Nieobecni są wśród nas.

Nieobecni sezon 2 - premiera

Nieobecni dołączyli do biblioteki Player Original 29 grudnia 2020 roku. Od dnia premiery stali się jedną z najchętniej oglądanych produkcji własnych serwisu. Serial zyskał uznanie nie tylko widzów, ale też krytyków. Idąc za ciosem, szefowie Playera podjęli decyzję o jego kontynuacji. Nieobecni powrócą z premierowymi odcinkami w 2022 roku, których akcja tym razem skupi się wokół postaci Elżbiety Zawady (Danuta Stenka). Na ten moment nie jest jeszcze znana data startu zdjęć. Ponadto cały pierwszy sezon Nieobecnych można już oglądać w Playerze w formule binge watching.

Możemy oficjalnie już potwierdzić – Mila i Filip powrócą na nasze ekrany z drugim sezonem Nieobecnych. A to wszystko dzięki użytkownikom Playera, którzy docenili naszą kolejną produkcję własną. To dowód na to, że Polacy chcą tytułów jakościowych i odważnych. Wierzymy, że następna seria Nieobecnych, podobnie jak inne zbliżające się nowości Player Original, nie zawiodą ich oczekiwań, a jedynie pobudzą apetyt - mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl.

NAJNOWSZE