Nic się nie stało - data premiery i zwiastun filmu Sylwestra Latkowskiego

2020-01-31 18:39 kw
Nic się nie stało
Autor: screen Twitter/Jacek Kurski PL

Nic się nie stało to produkcja Sylwestra Latkowskiego, która już wkrótce zadebiutuje na antenie Telewizji Polskiej. Film dokumentalny poruszy temat pedofilii wśród elit, jego premiera może więc wywołać spore kontrowersje. Nic się nie stało będzie pierwszym z cyklu filmów tego reżysera, które poświęcone będą tej tematyce. Sprawdźcie już teraz na EskaCINEMA.pl datę premiery oraz pierwszy zwiastun produkcji Latkowskiego.

Nic się nie stało - data premiery i zwiastun filmu Sylwestra Latkowskiego. Produkcja Latkowskiego jest pewnego rodzaju odpowiedzią na filmy braci Sekielskich. Tak jak oni, porusza on bardzo kontrowersyjny temat pedofilii, który budzi ogromne emocje wśród telewidzów. W filmie Nic się nie stało reżyser skupił się jednak na świecie celebrytów, w którym znani i bogaci omijają prawo i czują się bezkarni. W filmie mają nawet paść nazwiska znanych osób, które powinny odpowiedzieć za swoje czyny. Kiedy premiera?

Nic się nie stało - data premiery

Zdjęcia do filmu Nic się nie stało zakończyły się na początku grudnia 2019 roku, dobiegła końca również jego postprodukcja. Produkcja miała zadebiutować na antenie Telewizji Polskiej w styczniu 2020 roku. Najprawdopodobniej jednak stacja czeka na premierę filmu braci Sekielskich, aby po tym dopiero wyemitować film Latkowskiego. Wszystko wskazuje na to, że emisja odbędzie się na przełomie lutego i marca.

Najprawdopodobniej emisji filmu będzie towarzyszyć dyskusja na antenie TVP, w której udział wezmą Sylwester Latkowski oraz zaproszeni publicyści. 

Nic się nie stało - zwiastun

NAJNOWSZE