New Amsterdam sezon 3 - co oglądać w oczekiwaniu na nowe odcinki?

2021-04-12 21:56 AW
Scrubs
Autor: NBC/Courtesy Everett Collection/East News

Seriale medyczne cieszą się w naszym kraju ogromną popularnością. Zwłaszcza takie, w których wątki medyczne przeplatają się z codziennymi problemami lekarzy, pielęgniarek i pozostałych pracowników szpitala. New Amsterdam, który trafił w Polsce na Netflix w połowie lutego 2021 roku, jest tego doskonałym przykładem. Serial skupiający się na losach Maxa Goodwina, który stara się przywrócić porządek w szpitalu New Amsterdam, w którym został dyrektorem, błyskawicznie poszybował na pierwsze miejsce najchętniej oglądanych produkcji platformy.

New Amsterdam sezon 3 - co oglądać w oczekiwaniu na nowe odcinki? Na Netflix trafiły jak na razie dwa sezony serialu. Sezon trzeci w Stanach Zjednoczonych zaczął ukazywać się w telewizji od 2 marca 2021 roku, jednak polscy widzowie na jego premierę na Netflix będą musieli najprawdopodobniej poczekać, aż w NBC wyemituje wszystkie odcinki. Polecamy seriale o podobnej tematyce, które warto zobaczyć, zanim New Amsterdam powróci na Netflix.

New Amsterdam sezon 3 - co oglądać w oczekiwaniu na nowe odcinki?

Eska XD #019 - życie jak w serialu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE