Nasz Nowy Dom 16.09.2020 Rożnów. Metamorfoza domu pani Genowefy

2020-09-16 13:58 AW
Nasz nowy dom
Autor: Materiały Prasowe

W programie "Nasz Nowy Dom" przeniesiemy do do miejscowości Rożnów. To właśnie tam mieszka wyjątkowy chłopiec, Kajetan. Ma zdiagnozowaną nadpobudliwość i nerwicę lękową, jest pod stałą opieką lekarzy. Jest bardzo inteligentnym chłopcem. Interesuje się polityką, historią, a źródłem inspiracji do wymyślanych zabaw jest dla niego niemal stuletni dom, w którym mieszka z mamą i babcią.

Nasz Nowy Dom 16.09.2020 Rożnów. Metamorfoza domu pani Genowefy. Stary kaflowy piec, pamiętające II Wojnę Światową, szafki – to ważne dla chłopca, bajkowe elementy życia codziennego. Dla mamy i babci – to źródło problemów. Mama Kajtka pracowała jako ratownik wodny, ale straciła pracę. Schorowana pani Genowefa nie może już palić w piecu ani myć się w starej, wysokiej wannie.

Nasz Nowy Dom 16.09.2020 Rożnów. Metamorfoza domu pani Genowefy

Sen z powiek spędza kobietom grożąca pożarem instalacja elektryczna. Remont domu będzie wyzwaniem dla architekta, Martyna Kupczyk musi zachować ważne dla Kajtka elementy domu. Dla ekipy budowlanej nie lada kłopotem okaże się położenie budynku i brak drogi dojazdowej.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE