Narzeczony na niby 2 - kiedy premiera kontynuacji komedii romantycznej?

2020-02-20 17:39
Narzeczony na niby
Autor: screen youtube.com, kanał Kinoholicy screen youtube.com

Komedie romantyczne cały czas cieszą się w Polsce bardzo dużym zainteresowaniem. Nic więc dziwnego, że co roku możemy liczyć przynajmniej na kilka nowych produkcji tego typu. W 2018 roku na ekrany kin trafił film Narzeczony na niby z Julią Kamińską, Piotrem Adamczykiem i Piotrem Stramowskim w rolach głównych. Od tego czasu widzowie czekają na kontynuację hitu. Czy jest na co liczyć?

Narzeczony na niby 2 - kiedy premiera kontynuacji komedii romantycznej? Czy będzie w telewizji? Co już wiadomo o drugiej części filmu? Odpowiedzi na te pytania nurtują wielu widzów, którzy zżyli się z bohaterami pierwszej części filmu i ponownie chcieliby zobaczyć ich na ekranie. Czy faktycznie będzie na to szansa?

Narzeczony na niby 2 - kiedy premiera kontynuacji komedii romantycznej?

Pierwsza część filmu opowiada o losach Kariny, dziewczyny, która tkwi w bardzo nieudanym związku z mężczyzną, z którym jednocześnie pracuje. Związek się rozpada, a z racji tego, że Karina chce zabrać kogoś na wesele swojej siostry, wchodzi w nietypowy układ z taksówkarzem, który godzi się udawać jej narzeczonego.

Niestety, w kwestii kontynuacji filmu Narzeczony na niby póki co zapadła cisza, mimo że, jak podawano w mediach, film miał powstać i miał już nawet datę premiery. W maju 2018 na swojej stronie Krzysztof Spór informował, że na 2019 rok planowane były sequele Narzeczonego na niby, a także filmu Porady na zdrady (który również jest komedią romantyczną). Narzeczony na niby 2 miał trafić do kin 15 listopada 2019 - tak się jednak nie stało i póki co nie ma informacji o jakichkolwiek pracach nad drugą częścią filmu. Nie wiadomo, z jakiego powodu twórcy podjęli taką decyzję, dlatego trudno też przewidywać, czy prace zostaną wznowione w przyszłości.

NAJNOWSZE