Największy fan Domu z papieru wygrał złoto. Tego samego dnia walczył o milion w Milionerach

2021-12-02 10:46 LP
Konrad Wąsikiewicz
Autor: Netflix / screen z player.pl "Milionerzy"

Jeden z uczestników konkursu na Największego Fana Domu z Papieru dostał się do finału, w którym wygrał kilogramową sztabkę złota o wysokiej wartości. Jeszcze tego samego dnia pojawił się w Milionerach, gdzie walczył o milion złotych! Przypadek? Zbieg okoliczności?

Netflix we wrześniu ogłosił konkurs z okazji premiery 5. sezonu Domu z papieru. Uczestnicy musieli przejść przez kilka etapów, aby dostać się do wymarzonego finału, w którym do wygrania była prawdziwa kilogramowa sztabka złota o wartości ponad 200 tyś. złotych. Szóstka finalistów walczyła o główną nagrodę i tytuł Największego Fana serialu, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Zmagania uczestników widzowie mogli oglądać na YouTube. To właśnie tam poznali fana, który wygrał prawdziwe złoto! Chwilę później w telewizji mogliśmy podziwiać tę samą osobę w teleturnieju "Milionerzy". O co chodzi?

Wygrał sztabkę złota i zawalczył o milion

Laureat konkursu na potrzeby wydarzenia wystąpił pod pseudonimem WARSZAWA. Musiał zmierzyć się z pozostałą piątką finalistów w trudnych konkurencjach, które zostały przygotowane przez organizatorów w stolicy Francji. Jednak tytuł Największego Fana Domu z papieru i prawdziwa sztabka złota mogła trafić tylko do jednej osoby. Zwycięzcą konkursu Netfliksa okazał się Konrad Wąsikiewicz. Całe wydarzenie miało swoją premierę na YouTube o 20:00. Po tym, jak Konrad wygrał nagrodę o wysokiej wartości, widzowie mogli obejrzeć go ponownie... tylko w telewizji, w popularnym programie "Milionerzy".

Konrad Wąsikiewicz w Milionerach

Świeżo upieczony zdobywca prawdziwego złota, pojawił się w Milionerach i próbował walczyć o milion złotych. Ledwo został największym fanem Domu z papieru, a kilka minut później zasiadł już na fotelu przed Hubertem Urbańskim w 10. sezonie teleturnieju. Czy uczestnikowi ponownie się poszczęściło? Niestety nie udało mu się dotrzeć do pytania o milion. Konrad zakończył program na 8 pytaniu. Głównej nagrody tym razem nie udało mu się wygrać, ale wyszedł ze studia z czekiem na 40 tysięcy złotych.

Program "Milionerzy" i finał konkursu Netflix były nagrywane odpowiednio wcześniej, a emisja o podobnej porze to tylko zbieg okoliczności.

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE