Największe serialowe porażki ostatnich lat. Które produkcje nie spełniły oczekiwań widzów?

2022-10-19 16:01 Natalia Nowecka

"A miało być tak pięknie..." to słowa często przytaczane przez miłośników popkultury, którzy z wypiekami na twarzach oczekiwali na premierę danej produkcji, a ta okazywała się być... absolutnym niewypałem. Dziś skupimy się na 5 serialach, które w ostatnich latach wyjątkowo zawiodły widzów.

Im bardziej napompowana bańka oczekiwań, tym większe rozczarowanie i stwierdzenie to nie jest żadną wiedzą tajemną. Boleśnie zdają sobie z tego sprawę wszystkie osoby, które pokładały olbrzymie nadzieje w jakimś filmie, czy serialu, tylko po to, by dostarczony produkt okazał się (w najlepszym wypadku) niezadowalający. Historia popkultury zna bowiem wiele przypadków, gdzie albo widowiskowo zapowiadany serial okazał się być zwykłą szmirą, albo dotąd wyśmienita produkcja wróciła w znacznie mniej spektakularnym wydaniu, przysłowiowo "wywalając się na twarz". Dziś postanowiłam nieco rozdrapać zarówno świeżuteńkie, jak już te na wpół zagojone rany i przypomnieć wam 5 największych serialowych porażek ostatnich lat. W powyższej galerii nie znajdziecie jednak po prostu najgorszych produkcji w odcinkach, jakimi ostatnio uraczyli nas filmowcy, a tytuły, na które liczyły rzesze widzów, i które miały być wspaniałe, a okazały się koszmarne. Zatem, kto zawiódł nas najbardziej?

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE