Największe katastrofy polskiej telewizji. Te programy nie zachwyciły widzów

2019-07-21 19:54
Najgorsze polskie programy
Autor: TRICOLORS/East News/Materiały Prasowe Najgorsze polskie programy

Te polskie programy telewizyjne były, delikatnie mówiąc, niezbyt udane. Nic więc dziwnego, że zdecydowana większość z nich zakończyła się po jednym sezonie.

Najgorsze polskie programy telewizyjne - te produkcje dość szybko zeszły z anteny. Mimo że niektóre z nich doczekały się więcej niż jednego sezonu i miały całkiem dobrą oglądalność, koniec końców widzowie i tak nie zostawili na nich suchej nitki. Niestety, większość programów na tej liście to show z udziałem polskich gwiazd.

Najgorsze polskie seriale - pamiętacie jeszcze te żenujące produkcje?

Najgorsze polskie programy

Celebrity Splash!

Program polegał tylko i wyłącznie na tym, że jury w składzie: Otylia Jędrzejczak, Tomasz Zimoch oraz - nie wiedzieć czemu - Danuta Stenka oceniało skoki do wody celebrytów. Polsat wyemitował tylko jedną edycję programu w 2015 roku, a jej zwycięzcą został Andrzej Szczęsny. Oprócz niego do wody skakali także m.in. Adam Kraśko z Rolnik szuka żony, Ilona Felicjańska, Radek Liszewski czy Przemysław Saleta.

Szał ciał

Trudno wyobrazić sobie bardziej uwłaczający program. Pięć roznegliżowanych dziewczyn musi odgadnąć, w jaki sposób pod względem atrakcyjności uszeregowali je mężczyźni. Następnie następuje zamiana i uczestniczki przewidują, w jaki sposób swoją atrakcyjność ocenili mężczyźni. Polską edycję Szału ciał emitowała stacja MTV.

Hipnoza

Uczestnicy tego TVN-owskiego show zostali podobno wyselekcjonowani na podstawie specjalnych badań, które miały sprawdzić, na ile są podatni na wprowadzenie w stan hipnozy. Podczas programu zahipnotyzowani uczestnicy wykonywali różne zadania pod czujnym okiem prowadzącego, Filipa Chajzera. Oglądalność spadała z odcinka na odcinek i ostatecznie program został zakończony po jednym sezonie. 

Gwiazdy tańczą na lodzie

'Zwykły' program z tańczącymi gwiazdami był już chyba niewystarczający, dlatego TVP postanowiło podnieść poprzeczkę nieco wyżej. Celebryci sparowani z zawodowymi łyżwiarzami figurowymi przedstawiali układy taneczne na lodzie, za które byli oceniani w skali od 1 do 10. W jury programu, obok zawodowych łyżwiarzy, zasiadali m.in. Doda oraz Tomasz Jacyków. Program doczekał się w sumie aż 3 edycji, a emitowany był na TVP2 w latach 2007-2008.

Gwiezdny Cyrk

To kolejny przykład show, który powstał na fali popularności Tańca z gwiazdami. Gdy okazało się, że Polacy chętnie śledzą poczynania celebrytów w programach rozrywkowych, telewizja postanowiła wcisnąć ich w każdy możliwy format. Spore kontrowersje w programie wywołał występ Szymona Wydry, podczas którego m.in. całował się z foką. Program doczekał się jednego sezonu, emitowanego na Polsacie w 2008 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE