Najprzystojniejsi mężczyźni świata 2020 – który aktor jest chodzącym ideałem? [GALERIA]

2020-02-06 13:28 kw
Najprzystojniejsi mężczyźni świata 2020 – który aktor jest chodzącym ideałem?
Autor: Bradley Cooper - MARK RALSTON/AFP/East News; Robert Pattinson - Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER; Ryan Gosling - Rex Features/East News;

Niektórzy uważają, że najprzystojniejszym mężczyzną na świecie jest niezwykle męski Henry Cavill, który gra Wiedźmina w serialu Netfliksa. Inni z kolei twierdzą, że to Jason Momoa zasługuje na to miano. To jednak bardzo subiektywne oceny, które zależą od naszego gustu. Co jednak, jeśli to nauka najlepiej wie, który aktor jest chodzącym ideałem? Doktor Julian De Silva – chirurg plastyczny gwiazd na podstawie technik mapowania twarzy ustalił, czyje rysy twarzy są idealne.

Najprzystojniejsi mężczyźni świata 2020 – który aktor jest chodzącym ideałem? Okazuje się, że nauka najlepiej wie, jak idealna twarz powinna wyglądać. Julian De Silva jest chirurgiem plastycznym gwiazd. W swojej pracy wykorzystuje techniki mapowania twarzy – porównuje twarze do starożytnych ideałów piękna, istniejących kiedyś w sztuce. Okazuje się, że najbardziej symetryczne rysy twarzy posiada Robert Pattinson. Badania pokazały, że jego usta, nos, oczy, czoło i broda aż w 92% są idealnie rozłożone względem kształtu twarzy. Kto jeszcze znalazł się wśród najprzystojniejszych mężczyzn świata? Zapraszamy do galerii poniżej.

Najprzystojniejsi mężczyźni świata 2020

NAJNOWSZE