Najlepsze seriale na święta 2021. Co warto obejrzeć w czasie Bożego Narodzenia?

2021-11-30 15:38 Adrian Rybak
Facet na święta
Autor: Netflix

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. To nie tylko ważne święto religijne, ale także kulturowe. Gwiazdka kojarzy się z prezentami, ozdobami oraz dobrym kinem. Oprócz filmów można wybrać także seriale. Wiele osób jednak nie zna tytułów, na które warto zwrócić uwagę. Oto kilka naszych serialowych propozycji na święta.

Najlepsze seriale na święta 2021. Co warto obejrzeć w czasie Bożego Narodzenia? Święta to czas, kiedy wiele osób spędza dużo czasu przed telewizorem. Nic dziwnego, ponieważ to okres, w którym można oglądać wyjątkowe filmy w świątecznym klimacie. Wszyscy znamy takie tytuły jak Kevin sam w domu, Wesołych świąt czy Holiday. Wiele osób nie wie, że oprócz filmów, istnieją też bożonarodzeniowe seriale. Kilka z nich można znaleźć na Netfliksie. Oto seriale, na które warto zerknąć w okresie świąt:

Obłędnych świąt!

Gdy córka surowego, ale kochającego Dona wraca do domu w towarzystwie nowego chłopaka — muzyka — głowa zżytej ze sobą rodziny czuje wszystko, tylko nie magię świąt. W rolach głównych Dennis Quaid, Bridgit Mendler i Brent Morin.

Piosenki świąteczne 2021 - najlepsze propozycje, które umilą czas

Dash & Lily

Przeciwieństwa się przyciągają — cyniczny Dash i pogodna Lily wymieniają się wiadomościami i wyzwaniami ukrytymi w wędrującym po całym Nowym Jorku czerwonym notesie. W serialu występują między innymi Midori Francis, Austin Abrams oraz Dante Brown.

Filmy świąteczne 2021 dla dzieci - najlepsze filmy na Boże Narodzenie TOP 10

Facet na święta

Zmęczona uszczypliwymi komentarzami rodziny wieczna singielka Johanne postanawia szybko znaleźć partnera, którego mogłaby zabrać do domu na Święta Bożego Narodzenia. W serialu wystąpili Ida Elise Broch, Gabrielle Susanne Solheim Leithaug oraz Oddgeir Thune.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE