Najlepsze polskie seriale. Te produkcje stały się hitami za granicą!

2022-05-04 9:16 Leon Pietrzak
To Się Kręci - odcinek 6
Autor: Leon Pietrzak/ESKA.pl

Polskie Peaky Blinders? Maciej Stuhr po francusku? A może miejsce w brytyjskiej ramówce? Często nawet nie zdajemy sobie sprawy, że nasze seriale cieszą się aż taką popularnością za granicą. Które polskie produkcje stały się hitami i podbiły serca zagranicznych widzów? Sprawdźcie nowy odcinek To Się Kręci!

Najlepsze polskie seriale. To właśnie te produkcje odniosły sukces za granicą. W kolejnym (już szóstym!) odcinku To Się Kręci przyjrzeliśmy się bliżej rodzimym serialom, które pokochali nie tylko Polacy, ale również widzowie na całym świecie. Wiedzieliście, że jedną z naszych produkcji okrzyknięto nawet "polskim Peaky Blinders"? Chociaż to jeszcze nic. Polskie seriale spodobały się niektórym zagranicznym twórcom tak bardzo, że zdecydowali się wykupić licencję i nakręcić własną wersję. Były również takie, które emitowano w brytyjskiej i francuskiej telewizji. O jakich tytułach mowa? Sprawdźcie w materiale wideo poniżej!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: TO SIĘ KRĘCI - nowy program o filmach, serialach i nie tylko. Oglądaj wszystkie odcinki w jednym miejscu!

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE