Najgorszy polski film to... Tego nie da się oglądać!

2020-04-03 14:33
Futro z misia
Autor: screen YouTube/Monolith Films

Po raz kolejny Popkulturowa Akademia Wszystkiego przyznała Węże - odpowiednik Złotych Malin. Jesteście ciekawi, który film ogłoszono najgorszą produkcją minionego roku?

Węże to antynagroda przyznawana od 2012 roku najgorszym polskim produkcjom filmowym. Rekordzistą tego "wyróżnienia" jest Botoks Patryka Vegi, który otrzymał w 2018 roku aż 9 statuetek! Najwięcej nominacji w historii Węży zdobył Smoleńsk w 2017 roku. Aktorem, który lideruje w tym plebiscycie jest Borys Szyc - 5 statuetek. Aktorką zaś Natasza Urbańska - 3 "nagrody".  A który film okazał się najgorszy w minionym roku?

Węże 2020 - najgorszy polski film

1 kwietnia organizatorzy antynagrody Węże 2020 ogłosili wyniki plebiscytu - Wielki Wąż, czyli tytuł najgorszego filmu minionego roku otrzymał film... Futro z misia! Zgadzacie się z tym wyborem?

O czym jest Futro z misia?

Boss podhalańskiej mafii, o wiele mówiącej ksywie Nerwowy, jest wściekły. To akurat w jego przypadku normalne, bo facet z natury nie jest oazą spokoju, ale tym razem ma naprawdę dobry powód. Jego ludzie podczas brawurowej akcji ukradli z komisariatu w Tczewie 120 kilogramów ziołowej herbatki. Po cholerę gangsterom ziołowa herbatka? No właśnie. W policyjnym magazynie miała być marihuana, ale ktoś ubiegł zakopiańskich zakapiorów i zwiał z towarem. Całej sprawie bacznie przyglądają się agenci Dzik i Żubr z CBŚ, którzy podejrzewają przekręt na wojewódzką skalę. Tymczasem na Pomorzu ktoś handluje doskonałej jakości „trawką”…

Kinowe hity, które trafią do internetu. Te filmy musisz obejrzeć! #zostańwdomu
NAJNOWSZE